باکس بتنی

جمعه بیست و دوم اسفند ۹۹
(15)
(0)
باکس بتنی

باکس بتنی چیست؟

باکس بتنی شرکت ایستا پی گستر که مطابق با تمام مشخصات طراحی فعلی و استانداردهای مربوطه نشریه 86 طراحی و تولید شده اند، در اندازه دهانه از 1000 میلی متر تا 6000 میلی متر و ارتفاع داخلی از 500 میلی متر تا 3600 میلی متر در دسترس هستند. با طیف گسترده قالب‌ها، ما همچنین تلاش می‌کنیم تا واریانس‌های غیراستاندارد را همراه با سایر ویژگی‌های داخلی درخواست‌شده توسط مشتری در نظر بگیریم. مهندسین مجرب و تیم حرفه ای ایستا پی گستر که در یک کارخانه با تجهیزات پیشرفته که در کیلومتر شش اتوبان تهران به ساوه مستقر است، انعطاف پذیری لازم برای پاسخگویی سریع به هر معیار طراحی و ارائه در سطح ملی را به الزامات به موقع دارند.

 

تولید باکس بتنی

باکس‌های بتنی در اشکال مستطیلی یا مربعی در دسترس هستند و قابل استفاده به صورت تک واحد یا چند واحدی هستند. این باکس‌ها عملکرد مکانیکی و هیدرولیکی بسیار خوبی دارند و برای کاربردهای مختلفی از جمله بزرگراه‌ها، فاضلاب‌های طوفانی و ناپاک، خروجی‌های دریایی، تونل‌ها و متروها مناسب هستند. همچنین، آنها در زیرگذرها، گذرگاه‌های عبور، اتاقک‌های عمودی، کانال‌های باز، شفت‌ها، میرایی و مخازن ذخیره‌سازی استفاده می‌شوند.

 

 

تولید باکس بتنی

 

 

تولید باکس ترافیکی

باکس ترافیکی، باکس بتنی پیش‌ساخته یک سازه است که از بتن ساخته می‌شود و به شکل مکعب یا استوانه قابل تولید است. این سازه‌ها از میلگردهای فولادی برای تقویت و افزایش مقاومت خود استفاده می‌کنند. تمامی اجزای بتنی این سازه‌ها به صورت پیش‌ساخته در کارخانه تولید می‌شوند و سپس به محل پروژه منتقل می‌شوند. باکس‌های بتنی پیش‌ساخته با انواع مختلفی تولید می‌شوند و کاربردهای گوناگونی دارند. این باکس‌ها از نظر ظاهر و مواد تشکیل‌دهنده با کالورت بتنی یکسان هستند و همان کاربرد را دارند.

 

  ابعاد باکس بتنی (mm)  
محصولوزن kgDHWL
باکس ترافیکی ۱*۱ ( یک در یک )۲۶۴۰۲۰۰۱۰۰۰۱۰۰۰۱۰۰۰
باکس ترافیکی ۲*۱ (دو در یک )۴۵۶۰۲۵۰۱۰۰۰۱۰۰۰۲۰۰۰
باکس ترافیکی ۲*۱.۶ (دو در یک و شش )۵۲۸۰۲۵۰۱۶۰۰۱۰۰۰۲۰۰۰
باکس ترافیکی ۲*۲ (دو در دو )۵۷۶۰۲۵۰۲۰۰۰۱۰۰۰۲۰۰۰
باکس ترافیکی ۲*۳ (سه در دو )۸۴۰۰۳۰۲۰۰۰۱۰۰۰۳۰۰۰
باکس ترافیکی ۳*۳ (سه در سه )۱۱۵۲۰۳۵۳۰۰۰۱۰۰۰۳۰۰۰
باکس ترافیکی ۳*۴ (چهار در سه )۱۳۴۴۰۳۵۳۰۰۰۱۰۰۰۴۰۰۰
باکس ترافیکی ۳*۵ (پنج در سه )۱۹۶۸۰۳۵۳۰۰۰۱۰۰۰۵۰۰۰

 

کاربرد باکس بتنی

 • ساخت پل روگذر و همچنین زیرگذر قابل عبور برای افراد و خودروها
 • استفاده دیگر آن در تونل ها است
 • پل هایی که روی رودخانه ها ساخته میشوند نیز با استفاده از باکس بتنی ساخته میشوند
 • علاوه بر موارد بالا برای منتقل کردن فاضلاب ها،آب ،برق و …. استفاده می‌شود.
 • برای زه کشی در سازه ها

 

 

باکس بتنی

 

مزایا استفاده از باکس بتنی

 • بالا رفتن سرعت پروژه
 • حمل و نصب آسان
 • کاهش آلودگی صوتی در محل پروژه
 • مقاومت و استحکام بالا باکس بتنی
 • مقاومت بالا در مقابل حرارت
 • امکان ساخت و انبار تعداد زیاد برای پروژه های بزرگ صنعتی
 • امکان ساخت در ابعاد مختلف
 • کیفیت بالا به دلیل ساخت در کارگاه با شرایط ویژه
 • مناسب با شرایط محیط زیست
 • بالا رفتن سرعت کار و در نتیجه بالا رفتن سرعت برگشت سرمایه
 • کاهش هزینه هنگام استفاده از باکس بتنی

 

 

تولید انواع سایز های باکس بتنی
باکس بتنی دومتر در دومتر
باکس بتنی یک متر در یک متر
و سایز های مختلف باکس بتنی

با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت

02177839766

 

 

نحوه نصب و اجرای باکس بتنی

جهت نصب قطعه های بتنی بستر نصب باید آماده باشد در همین خصوص عملیات خاکبرداری تا رسیدن به تراز از پیش تعیین شده که نسبت به خاکریز موجود امکان دارد کم یا زیاد باشد، احداث محلی قابل انعطاف شامل ماسه کمپکت شده و همینطور در صورت نیاز از بین بردن سنگهای پل قدیم که عملیاتی سنگین و پر مخاطره است انجام می‌گیرد. پس از محیا شدن ابتدا عملیات نصب با جرثقیل شروع میشود و باکسها و دیوارهای حمل شده در مکان خود جای گرفته و سپس نصب می‌شوند. وقتی نصب میکنیم باید دقت شود که کوچکترین درز و فاصله ای بین قطعات نباشد. در صورت وجود فاصله، این فاصله ها هنگام عملیات تکمیلی پر می‌شوند.

 

باکس بتنی

 

 

باکس بتنی پیش ساخته

باکس‌های بتنی پیش‌ساخته، به عنوان یکی از نوآوری‌های حیاتی در صنعت ساخت و ساز، به سرعت جایگزینی روش‌های سنتی ساخت سازه‌ها شده‌اند. این باکس‌ها که از پیش در کارخانجات تولید می‌شوند، مزایای فراوانی را در اختیار سازندگان و مهندسان قرار می‌دهند. در این متن، به بررسی مزایا، کاربردها و موارد استفاده باکس‌های بتنی پیش‌ساخته می‌پردازیم.

 

مزایای باکس‌های بتنی پیش‌ساخته

1. سرعت ساخت و اجرا:

 

یکی از بزرگترین مزایای باکس‌های بتنی پیش‌ساخته، سرعت بسیار بالا در فرآیند ساخت و اجرا است. زیرساخت‌ها و اجزا پیش‌ساخته در کارخانه تولید می‌شوند و به محل ساختمان منتقل می‌شوند. این امر باعث کاهش زمان ساخت و همچنین کاهش تأثیرات جانبی ناشی از شرایط جوی می‌شود.

 

2.کاهش هدر رفت منابع:

 

تولید باکس‌های بتنی پیش‌ساخته در محیط کنترل‌شده کارخانه انجام می‌شود که منجر به کاهش هدررفت منابع مانند مصالح و انرژی می‌شود. این مزیت اقتصادی و زیست محیطی را ترکیب می‌کند.

 

3. کیفیت بالا فرآیند

 

3. کیفیت بالا فرآیند تولید پیش‌ساخته در کارخانه به انجام دقیق‌تر و کیفی‌تر اجزا می‌پردازد، زیرا ماشین‌آلات پیشرفته و کارشناسان مجرب در تولید شرکت دارند.

 

4. تنوع طراحی:

 

باکس‌های بتنی پیش‌ساخته در انواع ابعاد، شکل‌ها و طرح‌های مختلف تولید می‌شوند. این امکان را به مهندسان می‌دهد تا به طراحی‌های منحصربه‌فرد برای پروژه‌ها بپردازند.

 

باکس بتنی دومتری

باکس بتنی دومتری یک عنصر سازه‌ای پیش‌ساخته است که به عنوان اجزای مختلف در پروژه‌های مختلف ساختمانی و عمرانی استفاده می‌شود. از مزایای اصلی این نوع باکس‌ها می‌توان به سرعت اجرا، کاهش هدررفت منابع، کیفیت بالا و تنوع طراحی اشاره کرد.

 

باکس بتنی یک متری

باکس بتنی یک متری به معنای یک ساختار بتنی پیش‌ساخته است که ابعاد طولی، عرضی و ارتفاعی آن در حدود یک متر است. این نوع باکس‌های بتنی در صنعت ساخت و ساز برای مصارف مختلف استفاده می‌شوند. این کوچکترین اندازه باکس بتنی است.

 

 • باکس بتنی پل

 

گالری تصاویر محصول
 تولید انواع باکس های بتنی
تصاویر
بیشتر
آمار سایت
افراد آنلاین
بازدید کل
927872
بازدید ماه
2654
بازدید روز
125
شرکت ایستا پی گستر تولید کننده انواع نیوجرسی بتنی شهری و بین شهری و دیوار پیش ساخته بتنی و باکس بتنی و سنگدال های ترافیکی و غیر ترافیکی و قطعات بتنی
دفتر تهران
تهران، خیابان دماوند، خیابان شهید کیایی، نبش کوچه فیضی تلفن تماس :02177839766
شماره تماس مدیر فروش : 09128956167
کارخانه شماره 1: تهران کیلومتر 6 اتوبان تهران ساوه
کارخانه شماره 2: قزوین ابیک
شماره تماس مدیر کارخانه : 09124553450
telegramfacebookinstagramwhatsuprubika
تمامی حقوق این سایت متلق به شرکت نیوجرسی بتنی ایستا پی گستر است.