بلوک سیمانی سبک و سنگین

چهارشنبه هفدهم آذر ۰۰
(21)
(0)
بلوک سیمانی سبک و سنگین

مزایا و کاربرد‌‌‌‌های بلوک سیمانی :

مقدمه:02177839766

در ادامه این مقاله می‌خوانیم که بلوک سیمانی چیست و چه مزایا و ویژگی هایی دارد. همچنین مطالبی را در مورد قیمت بلوک سیمانی و خرید آن ارائه می‌دهیم و با انواع مختلف آن از جمله سبک و سنگین بیشتر آشنا می‌شویم‌. علاوه بر این، می‌‌خواهیم مطالبی را در مورد بلوک سیمانی بدون ملات ارائه دهیم. بلوک سیمانی بدون ملات

دیوار بتنی خود ایستا

علاوه بر مواردی که بیان کردیم، این مصالح ویژگی ها و کاربرد‌‌‌‌های دیگری هم دارند که در صنایع مختلف از جمله دیوار چینی و ساختمان سازی از‌ آنها استفاده می‌کنند. بلوک‌‌‌‌های سیمانی سنگین به مصالحی گفته می‌‌شود که ترکیبات و ضخامت‌ آنها بیشتر از انواع دیگر بلوک ها است و اندازه‌ آنها بزرگ تر است.

همچنین می‌توان گفت از بلوک‌‌‌‌های سنگین بیشتر در ساخت دیوار‌‌‌‌های محوطه و سازه‌‌‌‌های بنایی استفاده می‌ شود. علاوه بر این، بلوک‌‌‌‌های سبک در سقف‌‌‌‌های تیرچه بلوک کاربرد‌‌‌‌های بسیاری دارند و در مقایسه با بلوک‌‌‌‌های سنگین وزن کمتری دارند و ضخامت‌ آنها کمتر است.

بلوک‌‌‌‌های سیمانی سنگین از ترکیباتی مانند شن و ماسه پر می‌شوند و دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی در ساخت دیوار‌‌‌‌های محوطه و.... هستند. همچنین می‌توان گفت از بلوک‌‌‌‌های سیمانی سبک به دلیل این که وزن و حجم کمتری دارند برای ساخت دیوار هایی که سبک تر می‌باشند، استفاده می‌کنند.

خرید بلوک سیمانی و قیمت آن ها:

افرادی که در تهران زندگی می‌کنند، می‌توانند برای خرید بلوک سیمانی تهران به کارخانه‌‌‌‌های تولید کننده این مصالح مراجعه کنند و بلوک‌‌‌‌های مورد نیاز خود را با هر اندازه و حجم که می‌خواهند، خریداری کنند.

قیمت بلوک در کارخانه ها بسیار ارزان و مناسب است؛ چرا که اگر‌ آنها وارد بازارها شوند، قیمت شان نسبت به قیمت اولیه دو برابر می‌‌شود. به همین دلیل افراد می‌توانند برای خرید‌ آنها به کارخانه‌‌‌‌های شان مراجعه کنند تا‌ آنها را با قیمت مناسب و ارزان تری خریداری کنند.

قیمت بلوک سیمانی به دلیل اینکه جزو مصالح سبک و کم حجم می‌باشند، بسیار ارزان و مقرون به صرفه است و افراد می‌توانند با پرداخت هزینه و قیمت کمتر این مصالح را خریداری کنند و برای اهداف مورد نیاز خود از جمله دیوار چینی از‌ آنها استفاده کنند. از طرف دیگر می‌توان گفت افراد با خرید بلوک سیمانی می‌توانند دیوار ساختمان ها را با استحکام و مقاومت بسیار زیادیبچینند.

علاوه بر این، بلوک سیمانی بدون ملات نیز از مصالحی است که بسیار مقاوم و با استحکام است و علاوه بر اینکه قدرت و انسجام سازه و دیوارها را بالا می‌برد، باعث کاهش استفاده از ملات ها و ترکیباتی مانند شن، ماسه و سیمان می‌شود. همچنین می‌توان گفت این بلوک ها علاوه بر اینکه مصرف ملات و مواد را در ساختمان ها و دیوار چینی کاهش می‌دهند، از آلودگی‌‌‌‌های محیطی نیز جلوگیری می‌کنند. این نوع بلوک ها به دلیل این که بدون ملات هستند، وزن سبک و حجم کمتری دارند. به همین منظور جا به جایی و حمل‌ آنها بسیار آسان و راحت است و هزینه خرید و استفاده از‌ آنها ارزان و مقرون به صرفه است.

خلاصه اینکه افراد می‌توانند با استفاده از این مصالح پیش ساخته و مقاوم، برای دیوار چینی ساختمان ها از‌ آنها استفاده کنند و از استحکام و انسجام شان به خوبی بهره مند شوند. همچنین‌ آنها می‌توانند هزینه و قیمت مناسب و ارزان تری برای خرید این بلوک‌‌‌‌های سیمانی پرداخت کنند.

 

گالری تصاویر محصول
 بلوک سیمانی سبک
تصاویر
بیشتر
آمار سایت
افراد آنلاین
بازدید کل
652903
بازدید ماه
7588
بازدید روز
312
شرکت ایستا پی گستر تولید کننده انواع نیوجرسی بتنی شهری و بین شهری و سنگدال‌‌‌‌های ترافیکی و غیر ترافیکی و قطعات بتنی



دفتر تهران
تهران - خیابان دماوند- خیابان شهید کیایی- نبش کوچه فیضی
تلفن تماس :77839766-021

مدیر فروش : 09128956167
کارخانه شماره 1:
تهران کیلومتر 6 اتوبان تهران ساوه
کارخانه شماره 2:
قزوین ابیک
مدیر کارخانه : 09124553450
telegramfacebookinstagramwhatsup
تمامی حقوق این سایت متلق به شرکت نیوجرسی بتنی ایستا پی گستر است.
گفتگو را شروع کنید
دفتر فروش