دیوار پیش ساخته بتنی خودایستا

شنبه بیست و ششم شهریور ۰۱
(14)
(0)
دیوار پیش ساخته بتنی خودایستا

ایستا پی گستر تولید کننده انواع دیوار بتنی پیش ساخته طبق استاندارد‌‌های لازم با گواهینامه صلاحیت پیمانکاری و تاییده‌‌های مختلف است و در محصولات بتنی پیش ساخته ابعاد دیوار‌‌های بتنی در اندازه‌‌های مختلفی تولید می‌شوند:

دیوار‌‌های بتنی پیش ساخته معمولا ارتفاعی بین 2 تا 4.5 متر دارند. دیوار بتنی کم ارتفاع معمولا در ترکیب با فلز به صورت فنس دیوار بتنی استفاده می‌شود. ساخت دیوار بتنی مسلج ضخامت متفاوتی با دیوار بتنی معمولی دارد. طول دیوار بتنی پیش ساخته میتواند از2 متر تا بیشتر باشد.

اندازه ها در ابعاد دیوار بتنی طبق استاندارد پروژه یا درخواست پیمانکار بدون محدودیت در مجتمع بتنی ایستا پی گستر قابل تولید است.

شماره مدیر فروش 09128956167

دیوار بتنی خودایستا پیش ساخته

دیوار بتنی خودایستا

دیوار‌‌های بتنی پیش ساخته یکی از قطعات بتنی پر فروش و محبوب است که پس از تولید و ساخت به سرعت در محل پروژه نصب می‌شود و سرعت روند اجرایی پروژه را افزایش می‌دهد، سفارش دیوار بتنی با قیمت مناسب در تعداد انبوه به همراه قالب اختصاصی مورد نظرشما امکان پذیر است.

تمامی مراحل طراحی، ساخت قالب، تولید و نصب توسط اختگر انجام شده و پیش از انجام پروژه بین کارفرما و ایستا پی گستر عقد قرارداد صورت میگیرد.

 

 

دیوار پیش ساخته بتنی ایستا پی گستر

دیوار‌‌های پیش ساخته بتنی کار، کارگر و کارفرما را آسوده کرده و به سرعت فرایند ساخت و ساز کمک شایانی می‌کند، مقرون به صرفه بودن در زمان و هزینه در این نوع کسب و کارها بسیار مشهور بوده و هم کارفرما هم خریدار استقبال می‌کند.

 

کاربرد دیوار پیش ساخته بتنی

  • ساخت ساختمان‌‌های مسکونی ( اغلب دیوار‌‌های جدا کننده دو واحد در کنار یکدیگر از جنس دیوار‌‌های پیش ساخته مقاوم هستند).

  • ساخت ساختمان اداری ( اغلب ساخاتمان‌‌های اداری دارای طراحی یکسان برای تمامی طبقات و بخش ها هستند که این نوع دیوارها که در یک نوع فقط باید تولید شوند فرایند سرعت اتمام کار و همچنین تمیزی کار را به حداکثر می‌رسانند ).

  • ساخت ویلا ها
  • ساخت اتاقک‌‌های موقت (برای ساخت اتاقک‌‌های موقت که لازم به جا به جایی پس از مدتی است بسیار مناسب بوده و از لحاظ هزینه تحمیلی و نگهداری بسیار انتخاب به جایی است).
  • ساخت سوله (با توجه به عدم نفوذ آب و ... از بهترین مواد برای ساخت استفاده می‌شود).
  • ساخت سرد خانه (به علت فشرده بودن مواد استفاده شده در ساخت دیوارها اکسیژن نفوذ نمیکند و نمیتواند نیز خارج شود، پس گزینه بسیار مناسبی برای این مورد می‌تواند باشد).
  • برای پارتیشن بندی (برای بخش‌‌های بزرگ و حتی کوچک نیز پاسخگوست).
  • جداسازی اتاق ها (در فضا‌‌های بزرگ خصوصا شرکت ها که نیاز است به بخش‌‌های کوچک تر تبدیل شوند این دیوارها یکی از بهترین انتخاب ها هستند چرا که هم به صرفه بودن و هم در کمترین زمان ممکن به نتیجه و بهره برداری می‌رسد علاوه بر اینها زیبا ظاهری بهتری نسبت به جداکننده‌‌های آهنی یا ... دارد).
  • مرتب سازی فضا‌‌های بزرگ
  • ساخت کامل یک خانه پیش ساخته

موارد استفاده از این قطعات سالانه به علت سهولت جابه جایی سرعت در ساخت و تحویل و استقامت بیشتر استفاده می‌شود

شرکت اختگر تولید کننده بتن نیوجرسی، مینی نیوجرسی ، نیوجرسی و انواع بتن نیوجرسی در ابعاد مختلف قطعات بتنی، سنگ دال بتنی و غیر ترافیکی، نیوجرسی شهری، دال‌‌های ترافیکی این شرکت تولید کننده انواع قطعات بتنی پیش ساخته با کادر فنی متخصص و مجرب. بتن تولیدی این شرکت دارای آزمایشگاه‌های مجهز برای تولید بتن در کارخانه هایش است. این شرکت تولید کننده انواع قطعات بتنی پیش ساخته قالب دو طرفه و … با کادر فنی متخصص و مجرب است.

سطح ایمنی حمل و نقل جزء کلیدی طراحی، ساخت و بهره برداری از جاده ها و مسیرها است. یعنی قبل از اجرای پروژه باید مطمئن شویم که جاده ساخته شده وزن و فشار وسایل نقلیه عبوری را تحمل می‌کند و باعث انحراف، تصادف یا غرق شدن آنها نمی‌شود.

گالری تصاویر محصول
قالب دیوار بتنی خود ایستا
تصاویر
بیشتر
آمار سایت
افراد آنلاین
بازدید کل
871463
بازدید ماه
3320
بازدید روز
38
شرکت ایستا پی گستر تولید کننده انواع نیوجرسی بتنی شهری و بین شهری و سنگدال های ترافیکی و غیر ترافیکی و قطعات بتنی
دفتر تهران
تهران، خیابان دماوند، خیابان شهید کیایی، نبش کوچه فیضی تلفن تماس :02177839766
شماره تماس مدیر فروش : 09128956167
کارخانه شماره 1: تهران کیلومتر 6 اتوبان تهران ساوه
کارخانه شماره 2: قزوین ابیک
شماره تماس مدیر کارخانه : 09124553450
telegramfacebookinstagramwhatsuprubika
تمامی حقوق این سایت متلق به شرکت نیوجرسی بتنی ایستا پی گستر است.
گفتگو را شروع کنید
دفتر فروش