سنگدال بتنی ترافیکی دال بتنی09128956167

پنج شنبه هفتم مرداد ۰۰
(147)
(0)
سنگدال بتنی ترافیکی دال بتنی09128956167

سنگدال ‌‌‌‌های تولید شده درشرکت ایستا پی گستر (در دو نوع ترافیکی و غیر ترافیکی) طراحی منحصر به فردی داشته و نوع ترافیکی آن بر اساس بارگذاری نشریه 139 سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برای بار کامیون 40 تنی و بار تانک 70 تنی طراحی شده است.از دستگاه بخار نیز جهت عمل آوری بتن این محصول استفاده میگردد و با توجه به حداقل 10 ساعت بخاردهی به قطعه بتنی به حداکثر مقاومت مورد نیاز میرسد.

بار محور طراحی شده در این سنگ دال ها 14 تن و بار چرخ 7 تن با ضریب اطمینان %76 است. کابل‌‌‌‌های فولادی بکار رفته در سنگ دال ها با مشخصه 135.6896 مطابقت داشته و استقامت کششی کابل ها 177kg/mm^2 و وزن مخصوص بتن مصرفی 2350kg/m^3 و مقاومت فشاری بتن در لحظه انتقال 600kg/cm^2 است.

سنگدال بتنی ترافیکی

قیمت سنگدال بتنی

قیمت سنگ دال بتنی با توجه به مشخصاتش متفاوت است. این مشخصات شامل ابعاد، سایز میلگردها، وزن میلگردها، عیار سیمان و وزن قطعه است

دال بتنی نیوجرسی ایستا پی گستر

دال بتنی به یک نوع سقف گفته می‌شود که از مواد اولیه فولاد و بتن درست شده است. دال ها در سازه‌‌‌‌های مختلف استفاده می‌شود و کاربرد‌‌‌‌های مختلفی نیز دارد همچنین در ساخت عرشه نواع پل ها و کف سازی ها نیز بکار می‌رود. دال‌‌‌‌های بتنی اگر دارای ضخامت 10 تا 50 سانتی متر باشد بیشتر برای سقف ها استفاده می‌شود و دال ها با ضخامت کمتر برای سنگ فرش ها بکار می‌رود.

دال‌‌‌‌های بتنی به دو صورت تولید می‌شوند یا در محل کار و یا در کارگاه‌‌‌‌های مخصوص ساخته می‌شود. دال‌‌‌‌های بتنی که در کارگاه‌‌‌‌های مخصوص تولید می‌شوند به عنوان دال‌‌‌‌های بتنی پیش ساخته می‌باشند، همچنین دال‌‌‌‌های بتنی که در محل پروژه ساخته می‌شود خمیر بتنی را داخل قالب ها می‌ریزند و برای اینکه استحکام بیشتری داشته باشد از میلگرد‌‌‌‌های استفاده می‌کنند که توسط پایه و وسایل پلاستیکی در کنار همدیگر قرار گرفته است بعد از ریختن بتن میلگرد ها کاملا پوشیده می‌شوند.

جنس قالب‌‌‌‌های بتنی

جنس قالب‌‌‌‌های بتنی معمولا متنوع است و به صورت چوبی، پلاستیکی و یا فولاد است. در کارهایی کیفیت کار بسیار برای کارفرما مهم است از جنس فولاد و یا پلاستیک استفاده می‌شود. در بعضی از مواقع که قصد دارند از دال برای کف ساختمان استفاده کنند نیازی به قالب نیست زیرا با دیوار‌‌‌‌های پی و یا آجری احاطه شده است و کارفرما می‌داند که این دیوارها مانند کنار‌‌‌‌های سینی در قالب ها عمل می‌کند.

در نوع دال هایی که در محل پروژه تولید می‌شود اندازه گیری ابعاد راحتتر است تا دال‌‌‌‌های پیش ساخته که در کارخانه ها تولید می‌شود زیرا در دال‌‌‌‌های پیش ساخته باید حتما اندازه ها به صورت دقیق باشد که به صورت دقیق در قالب قرار بگیرد.

 

انواع دال بتنی

سقف دال بتنی به دو صورت قابل اجرا است. در زیر به این دو مورد اشاره کرده ایم :

 • دال‌‌‌‌های بتنی به صورت یک طرفه :

دال‌‌‌‌های بتنی به صورت یک طرفه در زمانی استفاده می‌شود که نسبت دهانه بزرگتر به دهانه کوچکتر بیش از دو باشد و دال بتواند بر روی دو لبه مقابل یکدیگر قرار بگیرد. انتقال بار‌‌‌‌های وارده بر نوع دال‌‌‌‌های بتنی یک طرفه به صورت طولی است. همچنین اگر دال ها از چهار ضلع تکیه گاه داشته باشند جزء دال‌‌‌‌های یک طرفه محسوب می‌شوند. در هر دو دسته از دال‌‌‌‌های یک طرفه آرماتورها در راستای دهانه کوچکتر قرار می‌گیرد.

 • دال‌‌‌‌های بتنی به صورت دو طرفه :

دال‌‌‌‌های بتنی به صورت دو طرفه معمولا در زمانی هایی کاربرد دارند که نسبت دهانه بزرگتر به دهانه کوچکتر کمتر از دو است و دال هابا استفاده از چهار ضلع پشتیبانی می‌شوند به این نوع دال‌‌‌‌های دو طرفه می‌گویند. در دال‌‌‌‌های دو طرفه آرماتورها در هر دو سمت باید اجرا شوند زیرا نیرو در دال‌‌‌‌های دو طرفه از دو جهت عرضی و طولی است.

در طراحی سبد آرماتور این سنگدال ها تمام ملاحظات جهت استفاده بهینه از حداقل آرماتور لازم جهت تحمل بار بیشتر لحاظ شده است.

از جمله موارد عمده مصرف سنگدال‌‌‌‌های بتنی پیش ساخته در پروژه‌‌‌‌های درون شهری و برون شهری می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

1) پوشاندن انهار و جوی ها به منظور جلوگیری از انتشار آلودگی و رشد حیوانات موذی

2) تعریض معابر عمومی به منظور افزایش سطح پیاده رو ها (با هدف افزایش رفاه شهروندان و ارتقاء کیفیت شهر نشینی) و سطح سواره رو ها (با هدف تسهیل ترافیک و افزایش سطح عبور خودروها)

3) اجرای نهر‌‌‌‌های عرضی و تقاطع ها

ابعاد استاندارد سنگدال‌‌‌‌های بتنی به شرح ذیل است:

15*50*80

15*50*100

15*50*120

سنگدال 100*60*10

سنگدال 100*60*15

سنگدال 80*60*10

سنگدال 80*60*15

برای سفارش دال بتن در سایر ابعاد با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.09128956167

ابعاد سنگدال بتني و قیمت سنگدال بتنی

از متداول ترین ابعاد سنگدال بتنی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سنگدال بتنی ترافیکی ۱۵×۵۰×۸۰
 • سنگدال بتني ترافیکی ۱۵×۵۰×۹۰
 • سنگدال بتنی ترافیکی ۱۰×۵۰×۱۰۰
 • سنگدال بتني ترافیکی ۱۵×۵۰×۱۲۰
 • سنگدال بتنی ترافیکی ۱۵×۵۰×۱۰۰
 • سنگدال بتني ترافیکی ۱۵×۵۰×۱۵۰
 • سنگدال بتنی ترافیکی ۱۰×۵۰×۸۰
 • سنگدال بتني ترافیکی ۱۵×۶۰×۱۵۰
 • سنگدال بتنی ترافیکی ۱۵×۶۰×۱۳۰
 • سنگدال بتني پیش تنیده ۱۵×۶۰×۸۰
 • سنگدال بتنی پیش تنیده ۱۵×۶۰×۱۰۰
 • سنگدال بتني پیش تنیده ۱۵×۶۰×۱۳۰
 • سنگدال بتنی پیش تنیده ۱۵×۶۰×۱۲۰
 • سنگدال بتني پیش تنیده ۱۵×۶۰×۱۵۰
گالری تصاویر محصول
 تولید انواع سایز سنگدال طبق استاندارد شهرداری تهران
تصاویر
بیشتر
آمار سایت
افراد آنلاین
بازدید کل
707309
بازدید ماه
8902
بازدید روز
321
شرکت ایستا پی گستر تولید کننده انواع نیوجرسی بتنی شهری و بین شهری و سنگدال‌‌‌‌های ترافیکی و غیر ترافیکی و قطعات بتنیدفتر تهران
تهران - خیابان دماوند- خیابان شهید کیایی- نبش کوچه فیضی
تلفن تماس :77839766-021

مدیر فروش : 09128956167
کارخانه شماره 1:
تهران کیلومتر 6 اتوبان تهران ساوه
کارخانه شماره 2:
قزوین ابیک
مدیر کارخانه : 09124553450
telegramfacebookinstagramwhatsup
تمامی حقوق این سایت متلق به شرکت نیوجرسی بتنی ایستا پی گستر است.
گفتگو را شروع کنید
دفتر فروش