نیوجرسی دومتری

۱۴۰۰/۵/۶ چهارشنبه
(24)
(0)
نیوجرسی دومتری
نیوجرسی دومتری

تولید کننده موانع بتنی نیوجرسی

تولید کننده موانع بتنی نیوجرسی در زمینه تولید و عرضه انواع موانع بتنی فعالیت دارند. تولید کننده نیوجرسی ممکن است از صنایع مرتبط با ساختمان و عمران، صنعت بتن و مصالح ساختمانی، یا حتی تخصص در تجهیزات راهسازی و ترافیک باشند. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر، بهتر است.

شرکت ایستا پی گستر تولید کننده انواع موانع بتنی نیوجرسی در سایز های مختلف آماده همکاری با ارگان های دولتی و خصوصی است.

 

موانع نیوجرسی بتنی

مانع نیوجرسی بتنی یک سیستم جداسازی و ایمن سازی مسیرها در پروژه‌های راهسازی است که به همراه حفظ جلوه و زیبایی، از پارامترهای اساسی در اجرای این پروژه‌ها محسوب می‌شود. این مانع با هدف هدایت ترافیک، جداسازی مسیرها و افزایش ایمنی در راه‌ها طراحی و اجرا می‌شود. با پیشرفت صنعت راهسازی و به وجود آمدن سیستم‌های نوین، تحولاتی در زمینه مانع‌های نیوجرسی بتنی ایجاد شده است.

 

اولین بار در سال 1950 در ایالت نیوجرسی آمریکا، از قطعاتی بتنی برای جداسازی مسیرها از یکدیگر استفاده شد. این قطعات بتنی به علت موفقیت خود در جداسازی مسیرها و افزایش ایمنی، به نام "موانع نیوجرسی" شناخته شدند. استفاده از بتن به دلیل هزینه‌ای نسبتاً مناسب نسبت به موانع فلزی و همچنین حفظ منابع معدنی، به همراه افزایش ایمنی، علت اصلی توجه به این نوع مانع‌ها بود.

 

برای آشنایی بیشتر با این سیستم که به عنوان یکی از قالب‌های خاص بتن به شمار می‌آید، می‌توانید با شرکت ایستا پی گستر همراه باشید. این سیستم باعث جداسازی مسیرها و افزایش ایمنی ترافیک شده و با توجه به مزایای مختصراً ذکر شده، به یک راهکار اساسی در طراحی و اجرای پروژه‌های راهسازی تبدیل شده است.


ابعاد مانع نیوجرسی بتنی

ابعاد و اندازه هر تیپ از این موانع متغیر بوده و به دو بخش استاندارد و غیراستاندارد(خاص) تقسیم میگردد. طرح های استاندارد که به تایید مراجع ذی صلاح همچون سازمان راهداری جمهوری اسلامی ایران رسیده اند را می‌توان متداول ترین قطعات مورد استفاده در راهسازی دانست اما در طرح های خاص که براساس نیاز مشتری طراحی شده از نکاتی مشابه طرح استاندارد در نوع اتصال و… برخوردار بوده و تنها تفاوت آن در ابعاد و شکل ظاهری محصول است.

نیوجرسی بتنی دو متری

باکس بتنی دو متری به قطعاتی اشاره دارد که در طول دو متر قرار دارند و از بتن ساخته شده‌اند. این قطعات بتنی با ارتفاع 80 سانتیمتر و پاشنه 50 سانتیمتر طراحی شده‌اند. اصطلاح "نیوجرسی بتنی دو متری" به قسمتی از مانع‌های نیوجرسی بتنی اشاره دارد که دارای این ابعاد خاص هستند و برای جداسازی مسیرها و ایجاد ایمنی در پروژه‌های راهسازی به کار می‌روند. این نوع قطعات بتنی به دلیل ابعاد مشخص خود و کارایی در ایجاد جداسازی ترافیک و افزایش ایمنی، در پروژه‌های مختلف راهسازی مورد استفاده قرار می‌گیرند.قیمت نیوجرسی بتنی دو متری

قیمت نیوجرسی بتنی دو متری : فاکتورها و عوامل متعددی می‌تواند بر قیمت نیوجرسی بتنی تأثیر بگذارد. نیوجرسی بتنی نوعی مانع بتنی است که در جاده‌ها، خیابان‌ها و گذرگاه‌ها با اهداف مختلفی جایگذاری می‌شود. نیوجرسی با وزن‌های مختلفی تولید می‌شود و همین مسئله یک عامل مهم در تعیین قیمت آن‌ است.

 

 


 

شرکت ایستا پی گستر تولید کننده نیوجرسی بتنی ، مینی نیوجرسی و انواع نیوجرسی و نیوجرسی بتنی در ابعاد مختلف و قطعات بتنی و سنگ دال بتنی ترافیکی و غیر ترافیکی و نیوجرسی کوچک شهری و دال های ترافیکی، باکس های ترافیکی و غیر ترافیکی، کانال های تاسیساتی، منهول مربع و دایره، کانال های آدم رو، سپتیک پیش ساخته بتنی، لوله های بتنی، نیوجرسی و مینی نیوجرسی ،بلوک های سبک، تیر و قطعات پل، فیسینگ پل، قرنیز پل، کانکس و خانه پیش ساخته بتنی است که در زمینی به مساحت 5000 متر مربع احداث شده است و 2500 متر مربع سالن احداث گردیده است. این شرکت جهت تولید انواع قطعات پیش ساخته بتنی تولیدی خود از ماشین آلاتی همچون دو دستگاه لودر، یک دستگاه ماشین جرثقیل، دو دستگاه دیگ بخار، سه دستگاه لیفتراک، شش دستگاه جرثقیل سقفی، یک ستگاه جرثقیل دروازه ای، قالب دیوار دو رو نما و یک رو نما وسایر قالبها و ماشین آلات پیشرفته درکنار کادر فنی متخصص و مجرب بهره می‌برد. همچنین بتن های تولید شده در این شرکت در آزمایشگاههای مجهز این شرکت تایید می‌گردد و دارای نشان استاندار ملی ایران است. دستگاه های به کار رفته در قسمت های مختلف به شرح زیر است: تولید بتن و قطعات بتنی : 1. چهار دستگاه بچینگ تمام اتوماتیک 2. دو دستگاه لودر 3. دیگهای بخار 3.2 تن و 1 تن 4. پمپ بتن، خودرو میکسر 5. دستگاه تولید دیوار دو رو نما 6. انواع قالب ها مختلف 7. ویبراتور های شلنگی و موتوری 8. انواع ماله های برقی دستگاه های جابجایی قطعات: 1. دستگاه خودروی جرثقیل 2. پنج دستگاه لیفتراک 3. شش جرثقیل سقفی 4. یک جرثقیل دروازه ای قسمت قالب سازی و تولید آرماتور: 1. دستگاه کشش و آج زن میلگرد 2. چهار دستگاه دستگاه اتومات خم میلگرد 3. 10 دستگاه جوش و رکتیفایر 4. اره آتشی و دستگاه تراش دستگاه های تولید بلوک سبک: 1. بچینگ تولید فوم بتن 2. بچینگ تولید بتن سبک با مواد معدنی زئولیت 3. ده دستگاه نیمه اتومات تولید بلوک سایر دستگاهها: 1. پمپ مرکز باد 2. جک های کشش قطعات پیش تنیده 3. دستگاه مواد پز پلی استایرن جهت تولید بتن عایق و سبک حاوی پلی استایرن 4. خط کامل تولید بلوک پلی استایرن و دستگاه CNC جهت تولید ورقه های عایق مورد استفاده در قطعات بتنی امروزه در کلیه پروژه های عمرانی که در آنها سرعت بالای اجرا، دقت در ابعاد و کیفیت استاندار مورد نظر باشد از قطعات بتنی پیش ساخته استفاده می‌شود.

 

سایز انواع نیوجرسی بتنی

1. مینی نیوجرسی بتنی یا نیوجرسی کوچک شهری طول 40 پاشنه 40 ارتفاع 55 سانتی متر وزن 90 کیلوگرم

2.نیوجرسی بتنی یک متری ارتفاع 80 پاشنه 50 وزن 550 کیلوگرم

3. نیوجرسی بتنی دومتری ارتفاع 80 پاشنه 50 وزن 1100 کیلوگرم

4. نیوجرسی بتنی سه متری ارتفاع 80 پاشنه 60 وزن 1300 کیلوگرم

5.نیوجرسی بتنی سه متری ارتفاع 110 پاشنه 80 وزن 3000 کیلوگرم

6.نیوجرسی بتنی سه متری ارتفاع 160 پاشنه 80 وزن 4000 کیلوگرم

7.نیوجرسی بتنی سه متری ارتفاع 265 پاشنه 80 وزن 5200 کیلوگرم

8. نیوجرسی چهارمتری مفصل دار ارتفاع 100 پاشنه 70 وزارت راهی

9. نیوجرسی شش متری مفصل دار ارتفاع 100 پاشنه 70 وزارت راهی

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
آمار سایت
افراد آنلاین
بازدید کل
897684
بازدید ماه
778
بازدید روز
136
شرکت ایستا پی گستر تولید کننده انواع نیوجرسی بتنی شهری و بین شهری و سنگدال های ترافیکی و غیر ترافیکی و قطعات بتنی
دفتر تهران
تهران، خیابان دماوند، خیابان شهید کیایی، نبش کوچه فیضی تلفن تماس :02177839766
شماره تماس مدیر فروش : 09128956167
کارخانه شماره 1: تهران کیلومتر 6 اتوبان تهران ساوه
کارخانه شماره 2: قزوین ابیک
شماره تماس مدیر کارخانه : 09124553450
telegramfacebookinstagramwhatsuprubika
تمامی حقوق این سایت متلق به شرکت نیوجرسی بتنی ایستا پی گستر است.
گفتگو را شروع کنید
دفتر فروش