دیوار بتنی خود ایستا 09128956167

۱۴۰۰/۷/۶ سه شنبه
(2)
(0)
دیوار بتنی خود ایستا 09128956167
دیوار بتنی خود ایستا 09128956167

امروزه صنعت ساخت و ساز به قدری پیشرفت کرده است که محصولات پیش ساخته بسیار متنوعی جای سازه‌های سنگین ساختمانی و عمرانی را گرفته‌اند. پیشرفت صنعت در این حوزه تابع دو اصل مهم سریع سازی و سبک سازی است. بنابراین به راحتی می‌توان اصلی‌ترین ویژگی این محصولات پیش ساخته را درک کرد. حتماً تا کنون بارها دیوارهای پیش ساخته را در جاده‌ها و مراکز عمرانی دیده‌اید. این مصالح پیش ساخته تحت عنوان نیوجرسی بتنی شناخته می‌شوند کن با هدف جداسازی جاده‌ها و تعیین محوطه در مکان‌های مختلف و بسیاری دیگر از کاربردها مورد استفاده قرار می‌گیرند. شاید برایتان جالب لست اگر با کاربرد نیوجرسی بتنی در بخش‌های ساختمان سازی و عمرانی آشنا شوید. نیوجرسی تولید شده از بتن نوعی دیوار محافظ است که در صنعت ساخت و ساز نیز با همین هدف محافظتی به کار گرفته می‌شود.

 

دیوار نیوجرسی خود ایستادیوار بتنی پیش ساخته

 

 

گاهی ممکن است در برخی از پروژه‌ها فرصت ساخت و ساز محدود بوده و زمان کافی برای بتن‌ریزی فندانسیون و ایمن سازی پایه‌ها وجود نداشته باشد. قطعاً پی ریزی و فنداسیون زمان نسبتا زیادی لازم دارد. در این شرایط می‌توان به راحتی از نیوجرسی بتنی یا دیوار خود ایستا و سنگدال‌های بتنی استفاده کرد. این دیوارها با وجود بتن استانداردی که در آن‌ها استفاده شده است از وزن مناسبی برخوردارند و با وجود تحمل بالایی که در نگهداری وزن‌ سازه دارند، بار مرده ساختمان را کاهش می‌دهند. این دیوارهای بتنی بیشتر برای پل سازی، پروژه‌های عمرانی و البته ساخت ویلا مورد استفاده قرار می‌گیرند. از آنجا که ساختمان‌های ویلایی غالباً در محیط‌های آزاد و فضای باز ساخته می‌شوند، استفاده از دیوارهای خود ایستا در ساخت ویلا گزینه ایده آلی است چون این قالب‌ها مقاومت بسیار زیادی در برابر حوادث طبیعی از جمله سیل و زلزله دارند.‌

 

نحوه استفاده از نیوجرسی بتنی

                                                نیوجرسی بتنی ارتفاع160

برای دیوارهای ویلا می‌توانید از نیوجرسی ارتفاع بلند استفاده کنید. این که چگونه این دیوارهای بتنی پیش ساخته خود ایستا به نصب نیاز ندارند بسیار جالب است. قالب‌بندی این دیوارها به گونه‌ای است که وقتی کنار هم قرار می‌گیرند به صورت نر و ماده در هم تنیده می‌شوند. این نوع نیوجرسی بتنی به فندانسیون و پایه احتیاج ندارد و می‌توان آن را مسقیم روی زمین قرار داد. طراحی جالب این دیوارها به این صورت است که دارای پایه عریض هستند و نیروهایی که به صورت افقی به سطح دیوار وارد شوند، قابلیت جا به جایی دیوار بتنی را ندارند. این مصالح پیش ساخته به سفارش مشتری در انواع نیوجرسی یک متری، نیوجرسی دو متری و نیوجرسی سه متری تولید می‌شوند. جالب اینحا است این دیوارها در قالب‌های متنوعی ساخته می‌شوند و طرح‌های بسیار متنوعی دارند. بنابراین دیگر به نماکاری احتیاجی نیست.

دیوار بتنی خود ایستا 09128956167

علاوه بر دیوارهای بیرونی که نقش محافظت از محوطه ویلا را به عهده دارند، می‌توانید در ساخت ساختمان ویلا نیز از این مصالح استفاده کنید. برای سقف سازه می‌توانید از دال بتنی استفاده کنید. قیمت دال بتنی با توجه به ابعاد و اندازه آن متفاوت است. استفاده از نیوجرسی بتنی و سنگدال بتنی مزیت‌های بسیاری دارد مخصوصاً برای ساخت ویلا در محیط‌های مرطوب؛ چون این مصالح به دلیل عدم تخلخل نسبت به جذب رطوبت بسیار مقاوم است. همچنین در برابر خطراتی مانند آتش سوزی مقاومت بالایی دارند. ساخت دیوار ویلا با نیوجرسی علاوه بر این که به نصب احتیاجی ندارد، جایگزین بسیار مناسبی به جای مصالحی مانند سفال و آجر است. این دیوارها علاوه بر کاهش هزینه‌ها سرعت ساخت و سااز را افزایش داده و ایمنی بسیار بالایی ایجاد می‌کند.

 

مواد تشکیل دهنده نیوجرسی بتنی

 

این دیوارها از سیمان با استانداردهای تعیین شده مانند سیمان تیپ ۱ و سیمان تیپ ۲، سنگدانه با استانداردهای سیصد و بیست استاندارد ملی ایران، افزودنی‌های پودری و سیمانی برای ساخت مفصل قالب نیوجرسی برای سهولت پر کردن قالب، میلگردهای فولادی انعطاف‌پذیر و میزان مشخصی آب ساخته می‌شود. آنچه که سبب کیفیت و مقاومت بسیاربالای این سازه‌های پیش ساخته شده است، بررسی کیفی مرتب و آزمایش کردن بتن برای رفع معایب آن است. علاوه بر کیفیت مواد تشکیل دهنده، قالب نیز تأثیر بسیار زیادی در استحکام نیوجرسی بتنی دارد. قالب‌ها انواع مختلفی دارند و با توجه به نوع سازه در ابعاد و شکل‌های متنوع وجود دارد.

 

مزایای استفاده از نیوجرسی بتنی و دیوار خود ایستا

 

مهم‌ترین مزایای این سازه‌ها ساخت یکپارچه و بدون درز است. این سازه‌ها با ظرافت و دقت بالایی تولید می‌شوند و انتخاب اصولی و مناسب برای ساخت سازه‌های مختلف هستند. استحکام بالا، قیمت مناسب و کاربرد متنوع این محصولات مانند نیوجرسی و سنگدال ترافیکی نشان‌دهنده مزایای بالای آن است. این دیوارها و قالب‌های بتنی علاوه بر ساخت دیوار برای سایر پروژه‌های عمرانی و راه سازی کاربرد دارند و اگر آمارها را بررسی کنید خواهید دید که استفاده ازانواع نیوجرسی و دال‌های بتنی در صنعت ساخت و ساز سابقه بسیار طولانی دارند. هر چند از گذشته تا کنون پیشرفت چشمگیری در تولید این مصالح پیش ساخته دیده می‌شود. امروزه در هر پروژه‌ای که کیفیت، سرعت و دقت مد نظر است پای قطعات بتنی در میان است.

دیوار بتنی خود ایستا 09128956167

 

بهترین نیوجرسی بتنی را از کجا تهیه کنیم؟

 

اگر به دنبال خرید انواع قطعات بتنی هستید، می‌توانید به شرکت ایستا پی گستر مراجعه کنید. این شرکت تولید کننده انواع نیوجرسی، سنگدال بتنی، دیوارهای خود ایستا و سایر قطعات بتنی در اندازه و ابعاد مختلف می‌شود. این شرکت با سال‌ها تجربه کاری، استفاده از بهترین تجهیزات و دستگاه‌های مختلف و آزمایشگاه‌های ویژه بهترین بتن را تولید کرده و بر اساس نیاز مشتری انواع قطعات بتنی را تولید می‌کند. شرکت ایستا پی گستر پیشرو تولید نیوجرسی بتنی و سایر قطعات بتنی است. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش انواع محصولات بتنی از طریق لینک زیر وارد سایت شرکت ایستا پی گستر شوید.

02177839766-09128956167

https://istapeygostar.com

دیوار پیش ساخته بتنی در تهران

دیوار پیش ساخته بتنی در تهران، دیوار پیش ساخته بتنی در تهران - آفتاب، دیوار پیش ساخته بتنی در تهران - بومهن، دیوار پیش ساخته بتنی در تهران - پردیس، دیوار پیش ساخته بتنی در تهران - کن، دیوار پیش ساخته بتنی در اسلام شهر، دیوار پیش ساخته بتنی در اسلام شهر - چهاردانگه، دیوار پیش ساخته بتنی در پاکدشت، دیوار پیش ساخته بتنی در پاکدشت - شریف آباد، دیوار پیش ساخته بتنی در دماوند، دیوار پیش ساخته بتنی در دماوند - رودهن، دیوار پیش ساخته بتنی در رباط کریم، دیوار پیش ساخته بتنی در رباط کریم - بوستان، دیوار پیش ساخته بتنی در رباط کریم - پرند، دیوار پیش ساخته بتنی در رباط کریم - صالح آباد، دیوار پیش ساخته بتنی در رباط کریم - گلستان، دیوار پیش ساخته بتنی در رباط کریم - نصیرآباد، دیوار پیش ساخته بتنی در ری، دیوار پیش ساخته بتنی در ری - حسن آباد، دیوار پیش ساخته بتنی در ری - خاوران، دیوار پیش ساخته بتنی در ری - کهریزک، دیوار پیش ساخته بتنی در شهریار، دیوار پیش ساخته بتنی در شهریار - اندیشه، دیوار پیش ساخته بتنی در فيروزکوه، دیوار پیش ساخته بتنی در فيروزکوه - ارجمند، دیوار پیش ساخته بتنی در قدس، دیوار پیش ساخته بتنی در لواسان، دیوار پیش ساخته بتنی در لواسان - فشم، دیوار پیش ساخته بتنی در ملارد، دیوار پیش ساخته بتنی در ملارد - صفا دشت، دیوار پیش ساخته بتنی در ورامین، دیوار پیش ساخته بتنی در ورامین - پیشوا، دیوار پیش ساخته بتنی در ورامین - جوادآباد، دیوار پیش ساخته بتنی در ورامین - قرچک.

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
آمار سایت
افراد آنلاین
بازدید کل
897698
بازدید ماه
792
بازدید روز
150
شرکت ایستا پی گستر تولید کننده انواع نیوجرسی بتنی شهری و بین شهری و سنگدال های ترافیکی و غیر ترافیکی و قطعات بتنی
دفتر تهران
تهران، خیابان دماوند، خیابان شهید کیایی، نبش کوچه فیضی تلفن تماس :02177839766
شماره تماس مدیر فروش : 09128956167
کارخانه شماره 1: تهران کیلومتر 6 اتوبان تهران ساوه
کارخانه شماره 2: قزوین ابیک
شماره تماس مدیر کارخانه : 09124553450
telegramfacebookinstagramwhatsuprubika
تمامی حقوق این سایت متلق به شرکت نیوجرسی بتنی ایستا پی گستر است.
گفتگو را شروع کنید
دفتر فروش