جدول بتنی جدول پرسی

چهارشنبه بیست و دوم شهریور ۹۶
(2)
(0)
جدول بتنی جدول پرسی

جداول تولیدی شرکت ایستا پی گستر با ماشین آلات تمام اتوماتیک و پیش رفته به صورت خوابیده و با بهره مندی از تکنولوژی پرس خشک و دو لایه تولید میگردد.

جنس لایه رویه جداول بتنی از سیلیس ریز دانه مرغوب بوده که علاوه بر شکل ظاهری شکیل و یکنواخت در برابر سایش و یخبندان نیز بسیار مقاوم است. مزیت جداول بتنی تولیدی در شرکت کیان برنا، دقت بالای ماشین آلات تولیدی این شرکت است که کلیه جداول تولیدی این شرکت، با تلورانس 2 میلیمتر تولید میگردد که کمک بسیار زیادی به عوامل اجرایی بوده و هزینه های اجرا را تا حد بسیار زیادی کاهش میدهد.

جدول بتنی جدول پرسی

جدول بتنی قطعه ای پیش ساخته است که برای تعیین محدوده های شهری مانند جوی های آب، جدا نمودن پیاده رو از مسیر ماشین رو و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت جدول بتنی پیش ساخته معمولا با توجه به سطح کیفی بتن مورد استفاده در تولید جدول بتنی و روش ها تولید آن در کارخانه تعیین می‌گردد. انواع جدول بتنی مانند جدول بتنی دور باغچه، جدول بتنی خیابانی و ... با دو روش تولید می‌شود که این روش ها هر کدام در تعیین مشخصات جدول بتنی موثر هستند. در ادامه مطلب به بررسی این روش ها و توضیح‌ آنها پرداخته شده است.

 

جدول بتنی جدول پرسی
جداول بتنی خیابانی

 

در کل جداول بتنی ماشینی یا جدول بتنی پیش ساخته یکی از مهم ترین المان های شهری است که همه ما روزانه انواع مختلف آن را در سطح شهر مشاهده می‌کنیم. رنگ جداول بتنی معمولا ثابت و خاکستری است و در صورت نیاز به جدول بتنی رنگی، بعد از نصب رنگ آمیزی می‌شود و یا ممکن است برای ثبات بیشتر رنگ از افزودنی های رنگی در مرحله تولید استفاده کنند.

 

قیمت جدول بتنی

قیمت جدول بتنی خیابانی با توجه به استحکام بالا و مقاومت خوبی که دارد و کارایی آن، بسیار به صرفه بوده و خرید آن به صرفه است. قیمت جدول بتنی پیش ساخته به عوامل گوناگونی وابسته است. از مهم ترین این عوامل، کیفیت بتن مصرفی برای تولید جدول بتنی است. کیفیت بتن به کیفیت سنگ دانه ها، کیفیت مواد افزودنی، آب مورد استفاده و ... بستگی دارد و همگی‌ آنها در تعیین برآورد قیمت جدول بتنی خیابانی موثر هستند. دومین عامل که بسیار مهم نیز است، روش تولید است. روش تولید جدول بتنی به دو شیوه پرسی و سنتی یا دستی انجام می‌شود. اما امروزه روش دستی منسوخ شده است و روش پرسی جایگزین آن شده است.

 

جدول بتنی خیابانی
اجرای جدول بتنی خیابانی

 

در روش پرسی هر چه کیفیت دستگاه های کارخانه و تکنولوژی به کار رفته در تولید‌ آنها بهتر باشد، کیفیت کالای تولید شده بهتر خواهد بود و در نتیجه قیمت جدول بتنی پیش ساخته نیز بالاتر خواهد رفت. برای اطلاع از لیست قیمت جدول بتنی می‌توانید با همکاران ما در عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

 

انواع جدول بتنی

انواع جدول بتنی در گذشته به دو دسته دستی و سنتی و جداول بتنی ماشینی تقسیم بندی می‌شود. اما امروزه نوع دستی بسیار کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد و تولید آن در بسیاری کارخانه ها متوقف شده است. علت آن مقاومت کمی است که جداول بتنی دستی در برابر یخبندان و سرما دارد. از آن جایی که انواع جدول بتنی باید در برابر عوامل جوی مانند باد، باران و برف و یخبندان مقاوم باشند تا عمر بیشتری کنند، انتخاب انواع جدول بتنی سنتی، توصیه نمی‌شود. بنابراین انواع جدول بتنی در نوع پرسی به دو دسته جدول بتنی پرسی خشک و جدول بتنی پرسی خیس تقسیم بندی می‌شود. در بخش تولید جدول بتنی به توضیح مفصل انواع روش های تولید و فروش جدول بتنی پرداخته شده است. تهیه لیست قیمت جدول نیز به داشتن اطلاعات کافی درباره انواع جدول بتنی و روش های تولید‌ آنها بستگی دارد.

 

انواع جدول بتنی
انبار کردن قطعات جدول بتنی

 

جدول بتنی پیش ساخته

جدول بتنی پیش ساخته برای جداسازی و محدود کردن فضاها و محدوده های خیابان ها و پیاده رو مورد استفاده قرار می‌گیرد. پیش ساخته بودن جداول بتنی به این معنا است که از پیش ابعاد و اندازه های آن به صورت استاندارد تعیین شده و تولید می‌شوند.

 

قیمت جدول بتنی پیش ساخته

عوامل موثر بر تعیین قیمت جدول بتنی پیش ساخته در بخش های بالاتر مورد بررسی قرار گرفته است. در کل منظور از جداول بتنی، همان جدول بتنی پیش ساخته است. قیمت جدول بتنی پیش ساخته در یک جمع بندی کلی به کیفیت بتن، روش های تولید قطعات جدول و شیوه حمل و نگهداری‌ آنها بستگی دارد.

 

جدول بتنی پیش ساخته
قطعه جدول بتنی پیش ساخته

 

جدول بتنی دور باغچه

منظور از جدول بتنی دور باغچه قطعات بتنی است که برای جداسازی فضاهای سبز مانند اطراف درختان در پیاده رو ها یا باغچه ها و فضاهای سبز شهری مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از عوامل مهم برای نصب جدول بتنی دور باغچه ای، مسئله زیرسازی‌ آنها است. پی سازی برای نصب جدول بتنی باغچه باید به گونه ای باشد که از استحکام کافی برخوردار بوده و زهکشی مناسبی نیز داشته باشد. مطابق استاندارد های شهرداری تراکم خاک بستر جدول بتنی دور باغچه ای نباید کمتر از 90 درصد باشد. ارتفاع جدول بتنی دور باغچه باید متناسب با پیاده رو های اطراف باشد. هم چنینن نکته دیگر در اجرای جدول بتنی باغچه رعایت تراز بودن آن است.

 

جدول بتنی دور باغچه
جدول بتنی دور باغچه ای

 

قیمت جدول بتنی دور باغچه ای

قیمت جدول بتنی دور باغچه ای به زیرسازی آن، زهکشی خاک زیر باغچه و دقتی که در میزان تراز بودن سطح جدول وجود دارد، بستگی دارد. هم چنین عواملی مانند کیفیت بتن و روش تولید بر قیمت جدول بتنی دور باغچه ای تاثیرگذار است.

 

جدول بتنی باغچه
نمونه ای از جدول بتنی باغچه

 

جدول بتنی رنگی

در جداول بتنی معمولی برای ایجاد ویژگی هشدار یا زیباسازی، جدول نصب شده را رنگ آمیزی می‌کنند که این امر موجب بالا رفتن قیمت جدول بتنی رنگی و کیفیت نهایی پایین می‌گردد. همچنین رنگ اعمال شده بر روی سطح جدول بتنی رنگی به مرور زمان از‌ آنها جدا شده و با ایجاد کوچکترین شکستگی یا ترک، رنگ زیرین آن نمایان می‌گردد. در استفاده از جدول بتنی رنگی که رنگ در هنگام ساخت به مواد اولیه اضافه می‌شود، این چالش دیگر وجود ندارد.

 

جدول بتنی رنگی
جدول بتنی رنگی

 

قیمت جدول بتنی رنگی

قیمت جدول بتنی رنگی در ابتدا به مواد افزودنی که در هنگام قالب گیری قطعات باعث تغییر رنگ‌ آنها می‌شود، بستگی دارد و در ادامه به مواردی هم چون نوع قالب گیری کیفیت بتن و موارد کلی از این دست وابسته است.

 

تولید جدول بتنی

انواع جدول بتنی به دو روش قابل تولید است. تولید جدول بتنی پرسی خشک و تولید جدول بتنی پرسی خیس در کارگاه های پیشرفته و یا کارخانه ها قابل انجام است. هر کدام از این روش ها مزایای خود را دارد که در ادامه به بررسی و توضیح‌ آنها پرداخته می‌شود.خرابی و فرسودگی جدول بتنی خیابانی، نتیجه معکوس در ظاهر شهر خواهد داشت و همچنین تعمیر و مرمت آنها نیز هزینه های زیادی را در پی دارد. بنابراین در تولید جدول بتنی باید تمام نکات و اصول فنی رعایت شود تا از هزینه های اضافی مرمت و تعمیرات جلوگیری به عمل آید.

 

تولید جدول پیش ساخته
خط تولید جدول بتنی پیش ساخته

 

عوامل موثر برای تولید جدول بتنی با کیفیت بالا و مقاوم شامل، سنگ دانه ها، سیمان، نسبت آب به سیمان، روش ساخت، رعایت اصول فنی حین ساخت، عمل آوری و شرایط محیطی است که باید به صورت جدی مورد بررسی و تحقیق قرار بگیرند. هر چه کیفیت این مواد بالا تر و روش های تولید به روز تر و بیشتر با تکنولوژی روز همراه باشد، هزینه ها در لیست قیمت جدول بتنی بالاتر می‌رود.

 

تولید جدول بتنی پرسی خشک

در تولید جدول بتنی پرسی خشک، پس از ساخت بتن با طرح اختلاط مناسب و اسلامپ نزدیک به صفر، وارد قالب میز پرس شده و تحت فشار قرار می‌گیرد. پس از این مرحله از تولید جدول بتنی پرسی، قالب ها برداشته شده و سینی حاوی محصول از دستگاه خارج می‌گردد. سپس جدول بتنی پرسی خشک به اتاق عمل آوری منتقل شده و پس از طی مدت زمان عمل آوری از پیش تعیین شده به صورت مکانیزه بسته بندی، پالت گذاری و دپو می‌شود. از مزایای این روش می‌توان به امکان استفاده بالقوه از دو نوع بتن در قسمت رویه (Face) و اصلی (Main) نام برد.

 

جدول بتنی رنگی
فرسودگی جدول بتنی رنگی

 

این امر امکان تولید جداول بتنی با رویه های رنگی را فراهم می‌آورد. همچنین با استفاده از روش پرسی خشک امکان دستیابی به نسبت آب به سیمان کم وجود دارد که این امر در به حداقل رساندن آب مصرفی و پایین آوردن قیمت جدول بتنی پیش ساخته پرسی نقش به سزایی دارد.

 

تولید جدول بتنی پرسی خیس

در روش تولید جدول بتنی پرسی خیس بعد از ساخت بتن توسط ایستگاه مرکزی، حجم بتن مورد نیاز بر طبق نوع محصول با برنامه ریزی دقیق وارد قالب میز پرس شده و برای هر قالب در قسمت پایینی و بالایی، فیلتر خاصی تعبیه شده است. پرس هیدرولیک 400 تنی و سیستم مکش آب مازاد باعث خارج کردن آب اضافی از قطعات بتنی و بیشتر شدن تراکم بتن میشود .جدول بتنی پیش ساخته پرسی تولید شده با این روش در برابر فشار و ضربه های ناگهانی بسیار مقاوم است.

 

جدول بتنی پیش ساخته
نگهداری جداول بتنی در کارگاه ها

 

در یک بررسی کلی بعد از مقایسه جدول بتنی پرسی خیس و خشک نتیجه می‌گیریم، در روش پرس خیس از پرس ۴۰۰ تن استفاده می‌شود اما در روش خشک از پرس ۳۰۰ تن استفاده می‌شود؛ همچنین در روش پرس خیس به دلیل خیس بودن و ایجاد دوغاب در حین پرس سطح کار بسیار صاف و صیقلی و ظاهری زیباتر نسبت به روش خشک خواهد داشت. تفاوت بعدی این دو روش در مقاومت و طول عمر آن است. جدول بتنی پرسی خیس دارای مقاومت و طول عمر بالاتری نسبت به پرس خشک می‌باشند. از آن جایی که در جدول بتنی پرسی خیس به دلیل ایجاد دوغاب در حین پرس، تمامی خلل و فرج ها داخل بتن از بین رفته و نفوذ آب را تا حد بسیار بالای کاهش داده و باعث طول عمر بیشتری خواهد شد. اما در روش پرس خشک، خلل و فرج هایی روی آن ایجاد می‌شود که برای تولید بهتر باید سعی شود خلل و فرج ها به حداقل رسیده زیرا هرچه این خلل و فرج ها بیشتر، عمر جدول بتنی پرسی کوتاه تر خواهد شد زیرا با نفوذ آب در داخل بتن باعث ترکیدن آن و در نتیجه شکل ظاهری نچندان جالب و عمر کوتاه آن خواهد شد.

 

جداول بتنی
تنظیم ارتفاع جدول بتنی برای عبور و مرور

 

ابعاد جدول بتنی

ابعاد جدول بتنی که در ادامه بررسی می‌شوند، ابعادی هستند که به صورت معمول تولید شده و سفارش‌ آنها راحت تر است. اما در صورت نیاز به ابعاد دیگر می‌توان ابعاد مورد نظر را سفارش داده و خارج از این ابعاد‌ آنها را تحویل گرفت.

 • جدول بتنی پرسی ۱۵*۳۰*۵۰ سانتی متر
 • جدول بتنی پرسی ۱۵*۴۰*۵۰ سانتی متر
 • جدول بتنی پرسی ۱۵*۵۰*۵۰ سانتی متر
 • جدول بتنی پرسی ۱۵*۶۰*۵۰ سانتی متر
 • جدول بتنی پرسی ۱۵*۸۰*۴۰ سانتی متر

 

ابعاد جدول بتنی
ابعاد مختلف جدول بتنی

 

معمولا ابعاد ۳۵*۵۰*۸.۵ و ۲۷.۵*۵۰*۱۰ برای استفاده در خیابان های اصلی و اتوبان ها مناسب است. هم چنین ابعاد ۸.۵*۵۰*۵.۲۷ جهت استفاده در معابر و خیابان های فرعی و ابعاد ۴*۵۰*۵.۲۷ جهت استفاده روتوش نصب برای جداول آسیب دیده در نظر گرفته می‌شود.

 

قالب جدول بتنی

قالب جدول بتنی در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می‌شود. این قالب ها هم می‌توانند به صورت سفارشی و هم به صورت پیش ساخته و آماده باشند. مدل های قالب جدول بتنی آماده طبق اندازه ها و ابعاد از پیش تعیین شده، آماده بهره برداری و استفاده هستند در صورتی که باید برای ابعاد جدول بتنی سفارشی، قالب های مخصوص تهیه و تولید شود.

 

جدول بتنی خیابانی
اجرای جدول بتنی خیابانی

 

انواع قالب جدول بتنی به صورت کشویی و پیچ و مهره ای تولید می‌شوند. قالب جدول بتنی جزو قالب های خاص بتن به حساب می‌آیند به همین دلیل تولید‌ آنها هزینه های بیشتری دارد. جنس قالب جدول بتنی معمولا از فلز است و در انواع مدولار، چند ضلعی یا چند تکه قابل تولید هستند.

 

خرید و فروش جدول بتنی

خرید و فروش جدول بتنی در انواع دور باغچه ای و پرسی و سنتی انجام می‌شود. امروزه فروش جدول بتنی به روش سنتی یا دستی تقریبا منسوخ شده است و جدول بتنی پرسی جایگزین آن شده است. برای خرید جدول بتنی پیش ساخته می‌توانید به انواع سایت های فروش آنلاین و یا کارگاه ها و کارخانه های تولید جدول بتنی به صورت حضوری مراجعه نمایید. برای خرید جدول بتنی باید توجه داشته باشید که کیفیت محصول را در محل به طور کامل بررسی کنید و از درجه یک بودن محصول اطمینان حاصل کنید. وجود ترک و یا تراکم غیر همگون در جدول بتنی نشانه خوبی نبوده و باید پیش از خرید تست مقاومت بتن انجام شود.

 

ابعاد جدول بتنی
ابعاد مختلف جدول بتنی

 

مشخصات جدول بتنی خیابانی

مشخصات جدول بتنی خیابانی در دسته بندی های مشخصی تفکیک و مورد بررسی قرار می‌گیرد. در ادامه با انواع مشخصات جدول بتنی آشنا خواهید شد.

 • طول جدول بتنی خیابانی : یکی از مشخصات جدول بتنی، طول آن است. تعریف طول فاصله دو بخش انتهایی و ابتدایی هر قطعه جدول در جهت طولی است.
 • ارتفاع جدول بتنی پیش ساخته : ارتفاع جدول به فاصله بین سطح زیرین تا بالا ترین سطح هر قطعه جدول است که جزو مشخصات مهم جدول بتنی به شمار می‌رود.
 • کف جدول بتنی : سطح افقی تحتانی جدول که پس از نصب در تماس با زمين قرار می‌گيرد.
 • سطح نمايان جدول بتنی خیابانی : یکی از مشخصات جدول بتنی است که معرف سطح قابل رويت است و توسط توليد کننده مشخص می‌گردد و ممکن است ويژگی هاي متفاوتی با ساير سطوح بيرونی يا بخش های درونی داشته باشد.
 • پخی جدول بتنی : لبه شیبدار جدول را پخی می‌گویند که متناسب با کاربری جدول بتنی تغییر می‌کند.
 • گوشه جدول بتنی : محل تقاطع دو سطح یا وجه جدول که می‌تواند گرد یا پخ باشد.
 • ابعاد جدول بتنی پیش ساخته : اندازه های هر قطعه از جدول بتنی که شامل طول، عرض و ارتفاع و ضخامت جدول بتنی است.

 

جدول بتنی رنگی
جدول بتنی از پیش رنگ شده

 

از جمله مزایای جدول بتنی خیابانی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • مقاومت بالا در برابر سرما و گرما
 • عیار بالای بتن مورد استفاده در آن
 • یکسان بودن قطعات مورد استفاده
 • مقاومت کششی و فشاری بالا
 • امکان تولید نوع مسلح و مقاوم آن
 • مقاوم در برابر رطوبت و یخبندان
 • قابلیت رنگ پذیری
 • زیبایی و جذابیت بصری
 • ظرفیت تولید انبوه و عمل آوری در تمامی فصل های سال
 • پوسته نشدن رنگ و چسبندگی خوب
 • تنوع در ابعاد جداول و قابل استفاده بودن آن در پروژه های ساختمانی

 

جدول بتنی خیابانی
مقاومت بتن در برابر باران و برف

 

کاربرد جدول بتنی پیش ساخته

از جدول بتنی پیش ساخته برای مصارف زیادی استفاده می‌گردد. بیشتر این استفاده ها در فضاهای شهری و خیابان ها است که در ادامه به بررسی‌ آنها پرداخته می‌شود.

 • فضای سبز شهری: منظور از فضاهای سبز شهری، پارک ها و محوطه های بازی کودکان یا باغچه های کوچک خیابان ها است. برای جداسازی این محوطه های سبز از سایر فضاها معمولا از جدول بتنی پیش ساخته خیابانی استفاده می‌شود. به جدول بتنی که برای جداکردن باغچه ها از پیاده رو و خیابان مورد استفاده قرار می‌گیرد، جدول بتنی باغچه یا جدول بتنی دور باغچه ای گفته می‌شود.
 • مسیر های تردد: مسیر های تردد شامل پیاده رو ها در کنار خیابان ها و مسیر های پیاده روی تعبیه شده در پارک ها و فضاهای سبز است. قرار دادن جدول بتنی پیش ساخته در این محل محدوده مسیر حرکت پیاده رو معلوم کرده و امنیت جانی نسبی برقرار می‌کند.
 • یکدست سازی کنار خیابان: یکی دیگر از کاربرد های انواع جدول بتنی خیابانی، یکدست سازی دید و منظر است. استفاده از جدول بتنی پیش ساخته نماهای و مناظر شهری را نظم داده و از لحاظ زیبایی بصری بسیار کمک کننده است.
 • محوطه سازی ویلا: نکته دیگری که در فروش جدول بتنی وجود دارد این است که مصرف این متریال تنها برای مناظر شهری نیست. می‌توان از جدول بتنی پیش ساخته برای مشخص کردن محدوده باغچه و باغ های ویلا و یا تعیین مسیر ها پیاده آن استفاده نمود. کاربری جدول بتنی برای ویلا فرق چندانی با خیابان ها نداشته و تنها تفاوت در مکان اجرای آن است.

 

جدول بتنی در تهران

جدول بتنی در تهران، جدول بتنی در تهران - آفتاب، جدول بتنی در تهران - بومهن، جدول بتنی در تهران - پردیس، جدول بتنی در تهران - کن، جدول بتنی در اسلام شهر، جدول بتنی در اسلام شهر - چهاردانگه، جدول بتنی در پاکدشت، جدول بتنی در پاکدشت - شریف آباد، جدول بتنی در دماوند، جدول بتنی در دماوند - رودهن، جدول بتنی در رباط کریم، جدول بتنی در رباط کریم - بوستان، جدول بتنی در رباط کریم - پرند، جدول بتنی در رباط کریم - صالح آباد، جدول بتنی در رباط کریم - گلستان، جدول بتنی در رباط کریم - نصیرآباد، جدول بتنی در ری، جدول بتنی در ری - حسن آباد، جدول بتنی در ری - خاوران، جدول بتنی در ری - کهریزک، جدول بتنی در شهریار، جدول بتنی در شهریار - اندیشه، جدول بتنی در فيروزکوه، جدول بتنی در فيروزکوه - ارجمند، جدول بتنی در قدس، جدول بتنی در لواسان، جدول بتنی در لواسان - فشم، جدول بتنی در ملارد، جدول بتنی در ملارد - صفا دشت، جدول بتنی در ورامین، جدول بتنی در ورامین - پیشوا، جدول بتنی در ورامین - جوادآباد، جدول بتنی در ورامین - قرچک.


محصولات تولیدی این شرکت بعد از مرحله عمل آوری و اتوکلاو در اتاق بخار, در پالت های چوبی مخصوص بسته بندی شده کلیه پالت ها از نظر متراژ و تعداد به یک اندازه است و توسط تسمه و سلفون های مخصوص بسته بندی می‌گردد تا در حمل و نقل کوچکترین آسیبی از قبیل لب پر شدن و سایش و از بین رفتن رویه محصولات تولیدی به قطعات وارد نگردد.

خرید نیوجرسی

تولید نیوجرسی

جدول بتنی در تهران

جدول بتنی در تهران، جدول بتنی در تهران - آفتاب، جدول بتنی در تهران - بومهن، جدول بتنی در تهران - پردیس، جدول بتنی در تهران - کن، جدول بتنی در اسلام شهر، جدول بتنی در اسلام شهر - چهاردانگه، جدول بتنی در پاکدشت، جدول بتنی در پاکدشت - شریف آباد، جدول بتنی در دماوند، جدول بتنی در دماوند - رودهن، جدول بتنی در رباط کریم، جدول بتنی در رباط کریم - بوستان، جدول بتنی در رباط کریم - پرند، جدول بتنی در رباط کریم - صالح آباد، جدول بتنی در رباط کریم - گلستان، جدول بتنی در رباط کریم - نصیرآباد، جدول بتنی در ری، جدول بتنی در ری - حسن آباد، جدول بتنی در ری - خاوران، جدول بتنی در ری - کهریزک، جدول بتنی در شهریار، جدول بتنی در شهریار - اندیشه، جدول بتنی در فيروزکوه، جدول بتنی در فيروزکوه - ارجمند، جدول بتنی در قدس، جدول بتنی در لواسان، جدول بتنی در لواسان - فشم، جدول بتنی در ملارد، جدول بتنی در ملارد - صفا دشت، جدول بتنی در ورامین، جدول بتنی در ورامین - پیشوا، جدول بتنی در ورامین - جوادآباد، جدول بتنی در ورامین - قرچک.

 

گالری تصاویر محصول
 جدول بتنی
تصاویر
بیشتر
آمار سایت
افراد آنلاین
بازدید کل
944538
بازدید ماه
10010
بازدید روز
128
شرکت ایستا پی گستر تولید کننده انواع نیوجرسی بتنی شهری و بین شهری و دیوار پیش ساخته بتنی و باکس بتنی و سنگدال های ترافیکی و غیر ترافیکی و قطعات بتنی
دفتر تهران
تهران، خیابان دماوند، خیابان شهید کیایی، نبش کوچه فیضی تلفن تماس :02177839766
شماره تماس مدیر فروش : 09128956167
کارخانه شماره 1: تهران کیلومتر 6 اتوبان تهران ساوه
کارخانه شماره 2: قزوین ابیک
شماره تماس مدیر کارخانه : 09124553450
telegramfacebookinstagramwhatsuprubika
تمامی حقوق این سایت متلق به شرکت نیوجرسی بتنی ایستا پی گستر است.