نیوجرسی کوچک شهری

پنج شنبه بیست و هشتم مرداد ۰۰
(18)
(0)
نیوجرسی کوچک شهری

نیوجرسی کوچک شهری یکی از تولیدات شرکت ایستا پی گستر قطعه بتنی یا مانع بتنی نیوجرسی کوچک شهری است.که پرکاربرد ترین قطعه مصرفی برای جداسازی پارکینگ ها یا اماکن عمومی است.با توجه به نیاز بازار شرکت ایستا پی گستر اقدام به تولید این قطعه بتنی کرده است

مینی نیوجرسی بتنی 50*40*40

ایمنی در بخش ترافیک یکی از زیرساخت های اصلی در فرآیند استفاده از جاده ها و گذرگاه ها است. استفاده از نیوجرسی بتنی یا مینی نیوجرسی با ابعاد و مشخصات مناسب برای جداسازی خطوط و جاده‌ها می‌تواند بخش قابل توجهی از خسارات جانی و مالی را در تصادفات به دلیل توانایی کنترل خودروهایی که از جاده منحرف می‌شوند کاهش دهد. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا در مورد کاربرد و نحوه استفاده از مانع مینی نیوجرسی بتنی 50*40*40 به شما عزیزان بیشتر توضیح دهیم.

 

ساخت مانع ترافیکی مینی نیوجرسی بتنی 40 در 40 در 50

در ساخت موانع بتنی مینی نیوجرسی از مواد مرغوب و استاندارد استفاده شده است تا محصولات تولیدی از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار باشند. سیمان، سنگدانه، آب و میلگرد مصالح اصلی در این سازه ها هستند. کیفیت و وضعیت سیمان و سنگدانه مصرفی باید مطابق استاندارد بوده و میلگردهای درون آن دارای استحکام کششی بالایی باشند. همچنین برای دستیابی به سطحی صاف و براق، برای پر شدن راحت قالب های مینی نیوجرسی بتنی و در نهایت افزایش استحکام قطعات، از با کیفیت ترین مواد افزودنی استفاده می‌شود.

برای جدا کردن خطوط ترافیکی هم از مانع نیوجرسی یا مینی نیوجرسی بتنی 50*40*40 می‌‌توان استفاده کرد. مینی نیوجرسی بتنی به گونه ای طراحی و تولید شده اند که هنگام تصادفات رانندگی کمترین آسیب به وسیله نقلیه وارد شود. علاوه بر این موارد گفته شده، استحکام و دوام آنها مانع از عبور وسایل نقلیه از جاده ها و ایجاد تصادف می‌شود.

جهت سفارش محصول 02177839766

نیوجرسی بتنی شهری یا همان مینی نیوجرسی بتنی طوری طراحی شده است که از داخل آن لوله رد می‌شود و برای جداسازی خیابان یا پارکینگ ها میتوان در فاصله از هم قرار گیرد و مانع از عبور موتور سیکلت یا ماشین ها بشود.وزن مینی نیوجرسی 100 کیلوگرم است و به راحتی قابل حمل نیست و عیار بتن 400.

نیوجرسی بتنی یک متری و مینی نیوجرسی جز موانع بتنی سبک به شمار می‌اید.بلوک های نیوجرسی در سایز ها مختلف با توجه به کاربرد های آنها تولید میگردد.موانع بتنی تولیدی این شرکت از سایز های یک متزی تا شش متری در طول قطعه و از 50 سانتی متر تا 2.65 سانتی متر در ارتفاع تولید میگردد.

مینی نیوجرسی بتنی 55*40*40

نیوجرسی ایستا پی گستر

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
آمار سایت
افراد آنلاین
بازدید کل
944526
بازدید ماه
9998
بازدید روز
116
شرکت ایستا پی گستر تولید کننده انواع نیوجرسی بتنی شهری و بین شهری و دیوار پیش ساخته بتنی و باکس بتنی و سنگدال های ترافیکی و غیر ترافیکی و قطعات بتنی
دفتر تهران
تهران، خیابان دماوند، خیابان شهید کیایی، نبش کوچه فیضی تلفن تماس :02177839766
شماره تماس مدیر فروش : 09128956167
کارخانه شماره 1: تهران کیلومتر 6 اتوبان تهران ساوه
کارخانه شماره 2: قزوین ابیک
شماره تماس مدیر کارخانه : 09124553450
telegramfacebookinstagramwhatsuprubika
تمامی حقوق این سایت متلق به شرکت نیوجرسی بتنی ایستا پی گستر است.