نیوجرسی بتنی+انواع نیوجرسی بتنی+مینی نیوجرسی بتنی_نیوجرسی کوچک شهری-لیست قیمت نیوجرسی-سنگدال ترافیکی-دال ترافیکی-پایه کانکس بتنی-پایه کانکس ,

۱۳۹۷/۴/۱۶ شنبه
(3)
(0)
نیوجرسی بتنی+انواع نیوجرسی بتنی+مینی نیوجرسی بتنی_نیوجرسی کوچک شهری-لیست قیمت نیوجرسی-سنگدال ترافیکی-دال ترافیکی-پایه کانکس بتنی-پایه کانکس
نیوجرسی بتنی+انواع نیوجرسی بتنی+مینی نیوجرسی بتنی_نیوجرسی کوچک شهری-لیست قیمت نیوجرسی-سنگدال ترافیکی-دال ترافیکی-پایه کانکس بتنی-پایه کانکس
مبانی طراحی مخلوط بتن خود تراکم
   سیال و پایدار بودن از مبانینیوجرسی بتنی طراحی مخلوط scc هست ، اما غیر از این خصوصیات، عوامل اقتصادی را نیز باید در طراحی در نظر گرفت . چالش مهم انواع نیوجرسی در طراحی مخلوط scc ، معادل بودن دال ترافیکی  مشخصات مورد نیاز با مشخصات واقعی است. مواد مورد نیاز برای ساختscc به شرح زیر است مینی نیوجرسی بتنی :
1 سیمان : نوع و مقدار سیمان نیوجرسی بتنی براساس خواص و دوام مورد دال بتنی نیاز تعیین می گردد . معمولا مقدار سیمان بین kg/m3 450- 350 است دال بتنی .
2 سنگدانه درشت : تمام سنگدانه های درشت که زیر مخزنی بتنی برای بتن معمولی استفاده می شود ، قابل مصرف در scc است . اندازه حداکثر معمولا بینmm20-16  است. به طور انواع نیوجرسی کلی مقدار سنگدانه درشت در  scc  کمتر از بتن معمولی است زیرا سنگدانه درشت انرژی زیادی مصرف می کند که باعث نیوجرسی بین شهری کاهش جاری شدن بتن می شود و در هنگام عبور از موانع مانند آرماتور سبب مسدود شدن بتن نیوجرسی بتنی می گردد .
3 - سنگدانه ریز : تمام سنگدانه های ریز که برای مینی نیوجرسی بتنی  بتن معمولی استفاده می شود برای scc نیز مناسب است هر دو نوع ماسه شامل شکسته و گرد دال بتنی گوشه قابل استفاده میباشد هرچه مقدار ماسه در مخلوط بیشتر باشد ، مقاومت برشی مخلوط بیشتر است قطعات بتنی .
4 مواد افزودنی معدنی : انواع مواد افزودنی معدنی یا نیوجرسی بتنی پوزولان را میتوان در scc مصرف کرد مینی نیوجرسی بتنی این مواد برای بهبود خواص بتن تازه و یا بتن سخت شده و دوام مورد استفاده قرار می گیرد . از جمله این موارد می توان میکروسیلیس ، سرباره و روباره را نام برد .
5 فوق کاهنده آب : فوق کاهنده آب یا فوق روان کننده ها از مواد قطعات بتنی بسیار مهم برای ساخت scc محسوب می شوند .
6 مواد اصلاح کننده ویسکوزیته : دال بتنی مواد اصلاح کننده ویسکوزیته برای افزایش مقاومت جداشدگی درscc مصرف می شود نیوجرسی بتنی .
7 فیلرها : به دلیل الزامات رئولوژی خاص scc هردو مواد افزودنی فعال و خنثی برای بهبود کارایی و همچنین برای تعادل در مقدار مصرف نیوجرسی بتنی سیمان مورد استفاده قرار می گیرد.
تنظیم طرح مخلوط
پس از ساخت مخلوط های آزمایشی دیوار پیش ساخته ، اگر عملکرد بتن اماده آنها مطلوب نباشد ، صندلی بتنی باید طرح مخلوط مجددا انجام شود . بسته به مشکلاتی که در خواص بتن تازه ایجاد می شود زیر مخزنی بتنی، ممکن است واکنش های زیر انجام گردد : - اضافه کردن فیلر یا استفاده از نوع دیگر فیلر   تجدید نظر در مقادیر شن وماسه تغییر در مقدار فوق روان کننده یا ماده اصلاح  دال بتنی کننده ویسکوزیته تغییر در مقدار آب نیوجرسی ترافیکی و نسبت آب به پودر تغییر در نوع مواد اصلاح کننده ویسکوزیته یا فوق روان کننده انواع نیوجرسی
امروزه برای بتن خود تراکم مشخصات کلی زیر را پیشنهاد می کنند :
الف ) کارآیی
   از نظر کارآیی یک بتن خود تراکم مناسب دارای خواص زیر خواهد بود دال بتنی :
   در حالت معمولی دارای جریان اسلامپی بیش از 600 میلی متر و بدون دال بتنی جداشدگی ، حفظ روانی به مدت حداقل 90 دقیقه ، توانایی مقاومت در شیب 3 % در سطح افقی آزاد ، قابلیت پمپ شدن در لوله ها بطول حداقل 100 متر و به مدت 90 دقیقه ، مقاومت فشاری 28 روزه حدود 600-250 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع انواع نیوجرسی، مقاومت در مقابل خوردگی تهاجم سولفاتها و کلریدها و انجماد و ذوب مطابق استاندارد ، کاهش مینی نیوجرسی بتنی خطر ترکهای حرارتی در مقایسه با بتن معمولی لرزانده شده.
بتن خود تراکم مزایایی در اجرای موارد خاصی از سازه های بتنی دارد که به نمونه هایی از آنها اشاره میشود :
   -  سازه های بتنی معماری هنری که نیاز به ظرافت خاص با میلگرد گذاری فشرده دارند نیوجرسی شهرداری.
   -  پل های با دهانه بزرگ که به دلیل طولانی بودن خط انتقال بتن اجرای آن ها با بتن معمولی امکان پذیر نمی باشد و در ضمن استفاده از بتن معمولی موجب قطور تر شدن اندازه پایه ها و نازیبایی سازه می گردد.لیست قیمت نیوجرسی بتنی
    -  تونل های شهری و آبی که در آنها مسافت طولانی انتقال بتن معمولی و حفظ کیفیت ونیوجرسی بتنی تراکم آن از مشکلات اجرایی است.
   -  ساختمان های بلند و برج ها نیوجرسی مفصل دار و نیوجرسی بتنی
   -  ستونها و دیوارهای بلند یا میلگردهای متراکم
   -  ستونهای بتن ریزی شده با پمپ نیوجرسی مفصل دار و نیوجرسی بتنی
   -  بتن ریزی بلوک های بتنی
   -  بتن ریزی کف ها و سطوح افقی
   -  بتن ریزی در سازه های زیر آبی
مزایای چشمگیر بتن خود تراکم موجب گسترش سریع آن در دنیا شده است که بطور اجمال میتوان به مواردی از آنها اشاره نمود : نیوجرسی مفصل دار و نیوجرسی بتنی
   -  توسعه سازه های بتنی در دنیا و نیاز به بتن های با خواص ویژه
   -  کمبود کارگران ماهر بتن ریزی بویژه کارگران ویبره زن
   -  افزایش سرعت اجرای سازه های بتنی در سهولت بتن ریزی نیوجرسی مفصل دار و نیوجرسی بتنی
   -  امکان بهبود کیفیت مکانیکی بتن نیوجرسی مفصل دار و نیوجرسی بتنی
   -  امکان اجرای سازه های بتنی ظریف و سنگین و انتخاب مقاطع کوچک یا میلگردهای فشرده
   -  توسعه صنایع پیش ساخته بتنی نیوجرسی مفصل دار و نیوجرسی بتنی
   -  صرفه جویی اقتصادی با توجه به کاهش نیروی انسانی لازم و زمان ساخت
   -  توجه به سطوح تمام شده زیبا و مرغوب سازه های بتنی
   - کاهش سر و صدا و آلودگی صوتی محیط کار بویژه در صنایع پیش ساخته بتنی

سازه های مختلفی با استفاده از بتن خود تراکم در دنیا اجرا شده اند که به نمونه هایی از آنها در سراسر دنیا اشاره می شود . قابل ذکر است که اجرای بعضی از این پروژه ها بدون استفاده از بتن خود تراکم نیوجرسی مفصل دار و نیوجرسی بتنی امکان اجرا نداشته اند .

 دیواره های مخازن عظیم LNG شرکت گاز  Osaka در ژاپن نیوجرسی مفصل دار و نیوجرسی بتنی
حجم بتن خود تراکم مصرفی = 12000 متر مکعب ( تکمیل بتن ریزی در سال 1998 )
صرفه جویی در تعداد کارگران = حدود 67 درصد در مقایسه با بتن معمولی نیوجرسی مفصل دار و نیوجرسی بتنی
صرفه جویی در مدت زمان ساخت = حدود 18 درصد در مقایسه با بتن معمولی
 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
آمار سایت
افراد آنلاین
بازدید کل
99061
بازدید ماه
908
بازدید روز
95
تجربه دقت اطمیناندفتر تهران
تهران - خیابان دماوند- خیابان شهید کیایی- نبش کوچه فیضی
تلفن تماس :77839766-021

مدیر فروش : 09128956167
کارخانه شماره 1:
تهران
کارخانه شماره 2:
قزوین
مدیر کارخانه : 09124553450
telegraminstagramfacebook
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.