مینی نیوجرسی بتنی09120912996

سه شنبه بیست و یکم شهریور ۹۶
(30)
(0)
مینی نیوجرسی بتنی09120912996

مینی نیوجرسی بتنی سایز 40*40*55
مسلح و غیر مسلح

این نوع نیوجرسی با توجه به اینکه لوله داربستی از داخل آن رد میشود مناسب جداسازی خیابان های با عرض کم و همچنین ورودی پارک ها جهت جلوگیری از ورود موتور سیکلت ها و دور برگردان ها و حتی ورودی پمپ بنزین ها جهت جداسازی استفاده میشود

کلیه محصولات تولیدی شرکت ایستا پی گستر با استفاده از کییورینگ بخار بتن عمل آوری شده و به بالاترین سطح مقاومت بتن عیار 400 میرسد.

 

 

مینی نیوجرسی بتنی

دیوار بتنی خود ایستا

 

نیوجرسی بتنی چگونه تولید می‌شود؟

برای تولید این دیوار بتنی کاربردی، به مواد اولیه نیاز است. این مواد اولیه عبارتند از: سیمان، شن، ماسه، آب خالص و عاری از هرگونه آلودگی و مواد عالی یا اسیدی و بازی، میلگرد، مفصل های آهنی که توانایی تحمل ضربه های قدرتمند را دارد و ترکیباتی که باعث افزایش قدرت چسبندگی بتن و استحکام دیوار بتنی بشود.

  1. تولید به روش سنتی و با استفاده از دست.
  2. تولی به روش تولید درجا، که این روش ترکیبی از روش سنتی و مدرن است.
  3. تولید نیوجرسی بتنی به وسیله دستگاه های تمام اتوماتیک، در این روش تنها مرحله ای که توسط دستگاه انجام نمیشود، تولید بتن است.
  4. تولید دیوار بتنی به صورت بتن ریزی در قالب های وارونه، همانطور که از نام این روش پیدا است، قالب را به صورت وارونه از بتن و دیگر مواد پر می‌کنند و بعد از خشک شده، دیوار بتنی تولید شده را به وسیله جرثقیل جابجا می‌کنند.
  5. تولید دیوار بتنی در قالب های عمودی، در این روش با ریختن مواد بتنی در قالب های ایستاده و استفاده از مرکز ثقل و چرخاندن دور آن، قالب به طور کاملا یکدست از مواد پر می‌شود.

تولید نیوجرسی بتنی

تمامی این روش های تولید باید زیر نظر مهندسان حرفه ای و کاردان انجام شود تا علاوه بر اینکه قطعه ای مستحکم و با طول عمر بالا تولید می‌شود، هزینه های تولید نیز کنترل شود.

نیوجرسی بتنی را در ابعاد متفاوت و برای کاربرد های گوناگون تولید می‌کنند. اگر شما نیز درپی تهیه این دیوار های بتنی هستید، بهتر است دیوار بتنی مناسب با کار خود را در ابعاد مد نظر سفارش دهید.

02177839766

09128956167

 

نيوجرسي بتني,سنگدال بتني,دال ترافيکي,ميني نيوجرسي ,قطعات بتني,باکس بتني,قيمت نيوجرسي بتني,ابعاد نيوجرسي بتني,سنگدال بتني,سنگدال ترافيکي,نيوجرسي ارتفاع بلند

نیوجرسی مفصلی

خرید نیوجرسی

تولید نیوجرسی ایستا پی گستر

بلوک نیوجرسی بتنی در تهران

بلوک نیوجرسی بتنی در تهران، بلوک نیوجرسی بتنی در تهران - آفتاب، بلوک نیوجرسی بتنی در تهران - بومهن، بلوک نیوجرسی بتنی در تهران - پردیس، بلوک نیوجرسی بتنی در تهران - کن، بلوک نیوجرسی بتنی در اسلام شهر، بلوک نیوجرسی بتنی در اسلام شهر - چهاردانگه، بلوک نیوجرسی بتنی در پاکدشت، بلوک نیوجرسی بتنی در پاکدشت - شریف آباد، بلوک نیوجرسی بتنی در دماوند، بلوک نیوجرسی بتنی در دماوند - رودهن، بلوک نیوجرسی بتنی در رباط کریم، بلوک نیوجرسی بتنی در رباط کریم - بوستان، بلوک نیوجرسی بتنی در رباط کریم - پرند، بلوک نیوجرسی بتنی در رباط کریم - صالح آباد، بلوک نیوجرسی بتنی در رباط کریم - گلستان، بلوک نیوجرسی بتنی در رباط کریم - نصیرآباد، بلوک نیوجرسی بتنی در ری، بلوک نیوجرسی بتنی در ری - حسن آباد، بلوک نیوجرسی بتنی در ری - خاوران، بلوک نیوجرسی بتنی در ری - کهریزک، بلوک نیوجرسی بتنی در شهریار، بلوک نیوجرسی بتنی در شهریار - اندیشه، بلوک نیوجرسی بتنی در فيروزکوه، بلوک نیوجرسی بتنی در فيروزکوه - ارجمند، بلوک نیوجرسی بتنی در قدس، بلوک نیوجرسی بتنی در لواسان، بلوک نیوجرسی بتنی در لواسان - فشم، بلوک نیوجرسی بتنی در ملارد، بلوک نیوجرسی بتنی در ملارد - صفا دشت، بلوک نیوجرسی بتنی در ورامین، بلوک نیوجرسی بتنی در ورامین - پیشوا، بلوک نیوجرسی بتنی در ورامین - جوادآباد، بلوک نیوجرسی بتنی در ورامین - قرچک.

گالری تصاویر محصول
 نیوجرسی بتنی:نیوجرسی بتنی اولین بار در سال 1967 در شهر نیوجرسی کانادا مورد بهره برداری قرار گرفت.در کشور ما نیز در سال 1374 به دلایل ایمنی مثل جداسازی معابر، ایجاد دور برگردانها، در کناره های جاده ها جهت ایمن سازی، توسط اداره راه تولید گردید.نیوجرسی چیست؟!نیوجرسی،نوعی ازحفاظهای بتنی است که جهت هدایت کردن وسایل نقلیه در مسیر مورد نظر و همچنین برای جلوگیری از تصادفات و کاهش خسارات ناشی از آن استفاده می‌گردد.کاربردهای مختلف نیوجرسی:نیوجرسی علاوه برکم کردن خسارات ناشی از تصادفات جاده ای در وسایل نقلیه،به عنوان محافظ عابران پیاده و کارگران پروژه های عمرانی، موانع موقتی، موانع امنیتی و حتی به عنوان سیل بند و برای هدایت کردن آب رودخانه ها و. .. کاربرد دارد.
 مینی نیوجرسی بتنی
 مینی نیوجرسی بتنی مسلح و غیر مسلح
تصاویر
بیشتر
آمار سایت
افراد آنلاین
بازدید کل
944532
بازدید ماه
10004
بازدید روز
122
شرکت ایستا پی گستر تولید کننده انواع نیوجرسی بتنی شهری و بین شهری و دیوار پیش ساخته بتنی و باکس بتنی و سنگدال های ترافیکی و غیر ترافیکی و قطعات بتنی
دفتر تهران
تهران، خیابان دماوند، خیابان شهید کیایی، نبش کوچه فیضی تلفن تماس :02177839766
شماره تماس مدیر فروش : 09128956167
کارخانه شماره 1: تهران کیلومتر 6 اتوبان تهران ساوه
کارخانه شماره 2: قزوین ابیک
شماره تماس مدیر کارخانه : 09124553450
telegramfacebookinstagramwhatsuprubika
تمامی حقوق این سایت متلق به شرکت نیوجرسی بتنی ایستا پی گستر است.