مینی نیوجرسی بتنی09120912996

سه شنبه بیست و یکم شهریور ۹۶
(25)
(0)
مینی نیوجرسی بتنی09120912996

مینی نیوجرسی بتنی سایز 40*40*55
مسلح و غیر مسلح

این نوع نیوجرسی با توجه به اینکه لوله داربستی از داخل آن رد میشود مناسب جداسازی خیابان‌‌‌‌های با عرض کم و همچنین ورودی پارک ها جهت جلوگیری از ورود موتور سیکلت ها و دور برگردان ها و حتی ورودی پمپ بنزین ها جهت جداسازی استفاده میشود

کلیه محصولات تولیدی شرکت ایستا پی گستر با استفاده از کییورینگ بخار بتن عمل آوری شده و به بالاترین سطح مقاومت بتن عیار 400 میرسد.

 

 

مینی نیوجرسی بتنی

دیوار بتنی خود ایستا

 

نیوجرسی بتنی چگونه تولید می‌شود؟

برای تولید این دیوار بتنی کاربردی، به مواد اولیه نیاز است. این مواد اولیه عبارتند از: سیمان، شن، ماسه، آب خالص و عاری از هرگونه آلودگی و مواد عالی یا اسیدی و بازی، میلگرد، مفصل‌‌‌‌های آهنی که توانایی تحمل ضربه‌‌‌‌های قدرتمند را دارد و ترکیباتی که باعث افزایش قدرت چسبندگی بتن و استحکام دیوار بتنی بشود.

  1. تولید به روش سنتی و با استفاده از دست.
  2. تولی به روش تولید درجا، که این روش ترکیبی از روش سنتی و مدرن است.
  3. تولید نیوجرسی بتنی به وسیله دستگاه‌‌‌‌های تمام اتوماتیک، در این روش تنها مرحله ای که توسط دستگاه انجام نمیشود، تولید بتن است.
  4. تولید دیوار بتنی به صورت بتن ریزی در قالب‌‌‌‌های وارونه، همانطور که از نام این روش پیدا است، قالب را به صورت وارونه از بتن و دیگر مواد پر می‌کنند و بعد از خشک شده، دیوار بتنی تولید شده را به وسیله جرثقیل جابجا می‌کنند.
  5. تولید دیوار بتنی در قالب‌‌‌‌های عمودی، در این روش با ریختن مواد بتنی در قالب‌‌‌‌های ایستاده و استفاده از مرکز ثقل و چرخاندن دور آن، قالب به طور کاملا یکدست از مواد پر می‌شود.

تولید نیوجرسی بتنی

تمامی این روش‌‌‌‌های تولید باید زیر نظر مهندسان حرفه ای و کاردان انجام شود تا علاوه بر اینکه قطعه ای مستحکم و با طول عمر بالا تولید می‌شود، هزینه‌‌‌‌های تولید نیز کنترل شود.

نیوجرسی بتنی را در ابعاد متفاوت و برای کاربرد‌‌‌‌های گوناگون تولید می‌کنند. اگر شما نیز درپی تهیه این دیوار‌‌‌‌های بتنی هستید، بهتر است دیوار بتنی مناسب با کار خود را در ابعاد مد نظر سفارش دهید.

02177839766

09128956167

 

نيوجرسي بتني, سنگدال بتني,دال ترافيکي,ميني نيوجرسي ,قطعات بتني,باکس بتني,قيمت نيوجرسي بتني,ابعاد نيوجرسي بتني,سنگدال بتني,سنگدال ترافيکي,نيوجرسي ارتفاع بلند

نیوجرسی مفصلی

خرید نیوجرسی

تولید نیوجرسی ایستا پی گستر

گالری تصاویر محصول
 نیوجرسی بتنی:نیوجرسی بتنی اولین بار در سال 1967 در شهر نیوجرسی کانادا مورد بهره برداری قرار گرفت.در کشور ما نیز در سال 1374 به دلایل ایمنی مثل جداسازی معابر، ایجاد دور برگردانها، در کناره‌‌‌‌های جاده ها جهت ایمن سازی، توسط اداره راه تولید گردید.نیوجرسی چیست؟!نیوجرسی،نوعی ازحفاظ‌‌‌‌های بتنی است که جهت هدایت کردن وسایل نقلیه در مسیر مورد نظر و همچنین برای جلوگیری از تصادفات و کاهش خسارات ناشی از آن استفاده می‌گردد.کاربرد‌‌‌‌های مختلف نیوجرسی:نیوجرسی علاوه برکم کردن خسارات ناشی از تصادفات جاده ای در وسایل نقلیه،به عنوان محافظ عابران پیاده و کارگران پروژه‌‌‌‌های عمرانی، موانع موقتی، موانع امنیتی و حتی به عنوان سیل بند و برای هدایت کردن آب رودخانه ها و. .. کاربرد دارد.
 مینی نیوجرسی بتنی
 مینی نیوجرسی بتنی مسلح و غیر مسلح
تصاویر
بیشتر
آمار سایت
افراد آنلاین
بازدید کل
652914
بازدید ماه
7599
بازدید روز
323
شرکت ایستا پی گستر تولید کننده انواع نیوجرسی بتنی شهری و بین شهری و سنگدال‌‌‌‌های ترافیکی و غیر ترافیکی و قطعات بتنیدفتر تهران
تهران - خیابان دماوند- خیابان شهید کیایی- نبش کوچه فیضی
تلفن تماس :77839766-021

مدیر فروش : 09128956167
کارخانه شماره 1:
تهران کیلومتر 6 اتوبان تهران ساوه
کارخانه شماره 2:
قزوین ابیک
مدیر کارخانه : 09124553450
telegramfacebookinstagramwhatsup
تمامی حقوق این سایت متلق به شرکت نیوجرسی بتنی ایستا پی گستر است.
گفتگو را شروع کنید
دفتر فروش